kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | PROFI ŠKOLENÍ SVĚT
23325
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-23325,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

PROFESIONÁLNÍ ŠKOLENÍ ZA HRANICEMI NAŠÍ ZEMĚ

 

ITÁLIE – kolébka OWAY

Vydejte se s námi či na vlastní pěst na cestu za poznáním a na exkurzi v přímo do kolébky OWAY, Bologna, kde uvidíte přenádherné plantáže Ortofficina, na kterých se rodí hlavních 12 ingrediencí našich produktů. Navštívit můžete navštívit Akademii Spazio, kde se konají pravidelná školení, setkání distributorů, prezentace a také galavečery při představování nových kolekcí OWAY.

Prohlédnout si můžete i manufakturu, kde vznikají ručně dělané dřevěné výroky – obalové krabičky na parfémy, dřevěné stojany na produkty nebo také dřevěné stojany.

 

Pojeďte s námi za vzděláním za vzděláním za hranice naší země

 

OWAY WESTROW ACADEMY, VELKÁ BRITÁNIE, LEEDS

PROZKOUMEJTE OGRANICKOU CESTU Z RUKOU TOP SVĚTOVÝCH ODBORNÍKŮ

Nabízíme Vám účast na třech třídenních školeních Westrow Academy pod vedením Westrow artistic týmu v čele se Stevem Rowbottomem, držitelem ocenění Businness Director of the Year to the British Hairdressing Award

Školení budou zaměřené jak na barvení tak střihy.

Termíny:

26. březen – 28. březen 2018

20. srpna – 22. srpna 2018

5. listopad – 7. listopad 2018

Kurzovné: 890 eur

westrow academy

 

O Westrow Academy:

.
Její činnost byla zahájena v listopadu 2013 v srdci Leedsu, akademie Westrow se usadila jako hlavní centrum vzdělání na severu Anglie. Původní 1692 gruzínský design Westrow Dům byl obnoven, zatímco interiér byl přeměněn na moderní kadeřnické centrum. Akademie má kapacitu ubytování pro 240 studentů. Akademie Westrow je ideální místo kde vzdělání, pro studium kadeřnického umění, holičství a vedení kadeřnického salonu. Z tohoto důvodu si ji OWAY vybralo jako vzdělávacího partnera pro rok 2018.

Více informací naleznete na webových stránkách Westrow Academy

Více info kontakt: 604 543 226, office@ecoorganicbeauty.cz

No posts were found.