kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | XVolume
20308
page-template-default,page,page-id-20308,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

xVolume

 

Zhušťující a objemová péče pro pevné vlasy plné energie

 

„Slabé, jemné vlasy jsou náchylnější k vnějším vlivům a podléhají statické elektřině: to je důvod, proč mají tendenci obtížně udržet tvar. Pro lepší vzhled vlasů jsou potřeba lehké a účelné prostředky. Tato formule je čistě přírodní a posiluje objem, pevnost a hustotu. Řada XVOLUME se skládá z jemné a lehce hydratační šamponové lázně, která vlasy čistí a posiluje, a spreje, který zvedne vlasy od kořínků. Vlasy zesílí, zpruží a nabydou na objemu.“

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

volume ingredience 2016

biodynamický extrakt z řebříčku

Řebříček stimuluje prokrvení vlasové pokožky a růst zdravých vlasů. To díky přítomnosti flavonoidů, které pomáhají udržovat normální stav vlasů.

organický extrakt ze zázvoru

Posiluje vlasy stimulací krevních vlásečnic a tím usnadňuje příjem živin. Podle ajurvédy stimuluje zázvor růst vlasů.

etický extrakt z fialové rýže

Fialová rýže, známá také jako Khao Gram, je původem z tropických a subtropických zemí jižní Asie. Extrémně bohatá na anthokyany, které jí dodávají její charakteristickou purpurovou barvu. Má silný antioxidační účinek, který pomáhá chránit vlasy před vnějším napadením.

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme preventivně zavřeli náš provoz.
Sledujte náš web o znovuotevření Vás tam budeme informovat.

Pro nákup kosmetiky můžete využít online objednávky na www.ecoorganicbeauty.cz a PPL či kurýra po Praze. Doručení 3-5 dní.

S pozdravem,
Tým OWAY
604 898 400