kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | VZDĚLÁVÁNÍ
22960
page-template-default,page,page-id-22960,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

VZDĚLÁVÁNÍ

OWAY ACADEMY

je vzdělávací akademie, která je otevřená všem začínajícím kadeřnicím a holičům, kadeřníkům již zkušeným, ale také skutečným profesionálům. OWAY ACADEMY pořádá pravidelná školení a rekvalifikační kurzy. Působnost naší vzdělávací akademie je především v Praze. V případě Vašeho zájmu Vás náš OWAY tým s radostí navštíví u Vás v salonu.

.

ŠKOLENÍ PRO PROFESIONÁLY

V OWAY ACADEMY se vzdělávají kadeřníci a holiči spolupracující se značkami OWAY ROLLAND. Snahou školitelů je, aby si absolventi jednotlivých kurzů osvojili nejen správné technologické postupy a aktuální trendy, ale aby ve svých salonech uplatňovali i klíčové principy a certifikace, o které se značka opírá, a které ji činí výjimečnou. Každý měsíc v akademii probíhají základní i pokročilá školení pro koloristy a semináře týkající se OWAY ROLLAND HEAD SPA procedur. Úplnou novinkou je školení HMELT PIGMENTS COLOURING, které představuje hru s barevnými pigmenty.

Čtěte více ZDE

.

REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Zájemcům o rekvalifikační kurzy kadeřník/holič nabízíme především individuální přístup, rodinné a přátelské prostředí, teorii a praxi (300 hodin), vedení našimi školiteli OWAY ACADEMY, akreditaci MŠMT, možnost docházet k nám do salonu jako asistent a získávat tak potřebnou praxi, účast na školeních pro profesionály, možnost spolupráce do budoucna, slevy na produkty OWAY, výhodná cena pro střih a barvení vlastních modelů.

Čtěte více ZDE

.

PREZENTACE BARVENÍ – COLOR HSYSTEM 

Zapomeňte na chemické nešetrné barvy!

Rádi Vás naučíme s barvícím systémem OWAY Hcolor, Hnectar a s Hmelt barevnými pigmenty.

Hnectar – první barvící regenerační péče inspirovaná ryzí čistotou přírody. Extrémně jemná a vysoce tolerantní formule k vlasům a pokožce, která minimalizuje riziko podráždění: nektar působí velmi příznivě na vlasy, dokonale je uhladí a dodává jim pevnost, jemnost a lesk.

Hcolor – první vyživující barvící systém bez amoniaku s vysokým obsahem diodynamicky, organicky a fair trade získaných aktivních bylin a olejů. S hcolorovými barvami se nemusíte omezovat ve výběru svých oblíbených tónů barev, k dostání je široká škála odstínů a to díky použitým mikro-pigmentům, které zároveň podporují stálost barvy. Kryjí bílé vlasy ze 100%. Hcolorové barvy nabízí neuvěřitelné možnosti a reflexi. Můžeme využít až o 4 stupně zesvětlení vlasu. S hcolorovými barvami se i černé nebo fialové odstíny stanou mimořádně  přirozené a zajímavé. Barvící péče  je v neuvěřitelně vysoké kvalitě.

Hmelt – unikátní barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, která přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je založen na rostlinných fair trade pigmentech, které  zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření prostřednictvím jedinečné barvy. Hmelt nabízí přímé barvící pigmenty výhradně do rukou profesionálních vlasových mágů, či Hmelt masku, která je díky snadné aplikaci určena i pro domácí použití.

 

AETV6911