kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | VLAĎKA BOBRO - Oway
24355
page-template-default,page,page-id-24355,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

VLAĎKA BOBRO

Kosmetika

 .

Kontakt: +420 776 006 069

 

Miluji vůně, přírodu, jednoduchost, lásku, krásu, doteky, jemnost, něhu, radost, volnost, svobodu, kvalitu…. a to je vše zárověň i OWAY!

 

K pleťové kosmetice OWAY se Vlaďka dostala díky kamarádce, která jí přivedla k vlasové péči stejné značky již v roce 2013. Samozřejmě určitá míra náhod a setkání se správnými lidmi, na správném místě, ve správném čase, zapříčinila to, že se můžeme pravidelně potkávat v našem salonu ECOart Salon OWAY na Vinohradech. Vlaďka říká, že je vděčná za poznání značky OWAY, protože to pro ní znamená nejen práci a používání kvalitní organicko biodynamické kosmetiky, ale také určitý životní styl. Je to dar! Dar z přírody! 

 

Nyní i Vy, můžete objevit, poznat, přivonět si k čiré, italské dokonalosti v podobě osobní péče s produkty, které se hrdě mohou chlubit také unikátním designem.

Přesvědčte se, že v přírodě je síla!

.

V pleťovém ošetření FACE.SPA se využívají produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití. Nechte se ošetřit například produktem OWAY SUBLIME PEELING BLEND, který je detoxikační a stimulační oplachová čistící směs pro vlasovou pokožku, obličej a tělo. Další produkt OWAY ALLURING OIL je olejem a elixírem v jednom pro hloubkovou výživu pokožky, tváře, dekoltu a vlasů.

.

Dopřejte si u nás v OWAY salonu uvolňující rituál, odlíčení, peeling, úpravu obočí, regenerativní digitopresuru, dermální stimulaci-vyhlazování, lokální proti vláskovou masáž, dermální stimulace-lifting, pleťovou masku, masáž rukou, závěrečnou péči-sérum, pleťový krém nebo olej, oční krém, balzám na rty.

.

Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další převážně přírodní materiály, kterými je v kosmetice například zelená jílová maska z moře nebo dezinfekční šalvějové tonikum. Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.

.

Pro ošetření pánu používáme produkty OWAY MEN (pánská řada): men face and beard hydrating cleanser (pleťový čistící krém), men face and eye energizing texture (pleťový krém), men lip and beard salve (balzám na rty a vousy) nebo glowing face gommage (jílový gel).

.

Další produkty z řady OWAY BEAUTY (tělo a pleť):  perfect skin cleansing cream (čistící a obnovující krém na obličej), de-stress tonic potion (pleťová voda), glowing face gommage (jílový gel), fabulous body oil (výživný tělový olej), calming face mask/age defying face mask (zklidňující pleťová maska), winter solstice blend/summer solstice blend (zimní a letní bylinná směs), hand cream (krém na ruce), replumping cream (omlazující a regenerační sérum), regenerating booster (revitalizační a ochranné sérum), awakening face mousturizer (hydratační krém), miracle eye complex (oční krém), velluto lip balm (balzám na rty).

.

.

Přečtěte si článek s naší masérkou, který vyšel na internetovém serveru PROTI ŠEDI – Rozhovor s odbornicí: Trendem je zelená kosmetika

oway

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o aktuální letní provozní době.

Dveře salonu a showroomu jsou otevřené v následujících dnech až do konce prázdnin:

Úterý 9-20h

Středa 9-20h

Čtvrtek 9-20h

Od září se na Vás budeme těšit plní síli a v naši klasické otevírací době.

Přejeme krásné léto!