kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Styling Finishing
20466
page-template-default,page,page-id-20466,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

styling & finish

Nekonečné stylingové efekty, vyživené a chráněné vlasy

 

 

„Styling, definice a finální produkty péče o vlasy na dnešním trhu obsahují nejvyšší koncentraci chemických látek: petrolatum, parabeny, PEG, PPG a BG, syntetické parfemace, barviva atd. Značka OWAY ROLLAND, poprvé nahrazuje tyto syntetické složky vosky a pryskyřicemi rostlinného původu, biodynamickými a organickými extrakty, čistými esenciálními oleji a přírodními změkčovadly. Jaký je výsledek? Výživné, hydro-regulační, vysoce účinné složení, které chrání vlasy a dává jim nekonečné možnosti a dlouhotrvající styling.“

OWAY

BIODYNAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

34

biodynamický extrakt z jablečníku

Původní středomořská rostlina, která má stahující  a osvěžující účinky. Bílý jablečník pomáhá posilovat pokožku a strukturu vlasů, zvyšuje přirozenou ochranu před UV zářením.

organický extrakt z černé quinoi

Černá Quinoa, také známá jako „rostlinný kaviár“, byla zvolena jako symbol jídla pro rok 2013 podle FAQ a UN pro její pozoruhodné vlastnosti. Její aminokyseliny chrání vlasovou strukturu před poškozením, zatímco její proteiny chrání a posilují.

etický marulový olej

Marulový olej je extrahován z jihoamerické rostliny a má změkčující a rozjasňující účinek na vlasy. Je bohatý na bílkoviny a minerály a funguje jako zpevňovač. Má hydratační a regenerační vlastnosti. Nákupem tohoto extraktu se podporuje hospodářství vesnic v jižní Africe.