kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Soothing
20397
page-template-default,page,page-id-20397,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

soothing

Ultra jemná a zklidňující péče pro začervenalou a citlivou dětskou pokožku

 

 

„Citlivá pokožka je často příčinou svědění, nepříjemných pocitů a podráždění. Abychom obnovili rovnováhu, je nutné ji očistit a ošetřit produkty s maximální jemností, které nabízejí úlevu a okamžité ošetření zánětu. Obnovují stav pokožky a zajišťují relaxaci. SOOTHING řada používá ultra jemné čistící prostředky: čistící fáze se provádí s naším povrchově aktivním neetoxylovým produktem, který jemně čistí a zanechává pokožku bez podráždění. Osvěžující a jemné balsamikové extrakty posytují okamžitou úlevu a mají silný protizánětlivý účinek. Žlutodřev zklidňuje a působí proti podráždění, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Péče je vhodná též pro nejjemnější dětskou pokožku, která ji chrání již od narození.“

OWAY

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

ingredience 2016

ingredience 2016_2

biodynamický smil

Díky zklidňujícím účinkům proti zarudnutí a podráždění je smil zvláště vhodný pro léčbu jemné, citlivé pokožky. Kromě toho má značný ochranný účinek na kůži. V soothing řadě je obsažen jak ve formě extraktu, tak i v čisté mikronizované rostlinné formě.

biodynamický esenciální olej z fenyklu

Čistící a detoxikační biodynamický fenykl povzbuzuje vylučování tekutin a toxinů a zabraňuje jejich hromadění. Také podporuje mikrocirkulaci v pokožce a má zklidňující účinky.

organický extrakt z laskavce

Bohatý na lehce vstřebatelné bílkoviny, obsahuje značné množství tuku a je bohatý na minerální látky, které dodávají vlasům objem a lesk. Laskavec byl vždy považován za posvátnou rostlinu.

etický týk a mahagon

Týkový extrakt je často používán v ajurvédské medicíně k posílení struktury vlasů a také díky svým antibakteriálním vlastnostem. Mahagon se často používá v tradiční africké medicíně pro svou prestižní kvalitu: povzbuzuje a osvěžuje vlasy.

organický extrakt ze žlutodřevu

Žlutodřev je rostlina čínského původu, má uklidňující účinky a předchází podráždění. Jeho aktivní složka Zantalen nabízí okamžitou úlevu citlivé a podrážděné pokožce.

biodynamický heřmánek

Heřmánek je jednou z nejlepších protizánětlivých rostlin, který má zklidňující a léčivé účinky. Bisabolol v něm obsažený napomáhá proti zarudnutí pokožky. Je aktivní a účinnou složkou při léčbě zánětů odlišné povahy a původu.