kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Smooth
20331
page-template-default,page,page-id-20331,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

smooth+

Uhlazující péče pro poddajnost vlasů a pro zdravé, silné a perfektně rovné vlasy

 

„Dlouhé, krátké i středně dlouhé rovné vlasy jsou přirozeně elegantní a ideální pro jakoukoliv příležitost. Nicméně musí být zdravé, lesklé a dokonale uhlazené Chcete-li toho dosáhnout, musí být kutikula dokonale zacelená, uhlazená a zdravý vzhled vlasů se pak projeví tím, že jsou vlasy vyživené, příjemné na dotek a chráněné před nadměrným teplem z fénů a žehliček. SMOOTH+ je péče pro poddajnost vlasů, které kombinuje vyživující péči, zajišťuje lesk kutikuly, který pramení z  antioxidačních účinků oleje Burity a pružnost, díky organické růži a bidynamickému kmínu.“

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

sMOOT INGREDIENTS 2016

biodynamický extrakt z kmínu

Kmín je jedno z nejstarších koření používaných v Evropě pro jeho silné aroma, které oživuje mysl a navozuje optimismus. Kmín je důležitým zdrojem komplexních a přírodních antioxidantů jako je karoten, lutein a vitamín E. Má detoxikační účinek, který stimuluje mikro-cirkulaci vlasové pokožky a čistí vlasy.

organický extrakt z růže 

Růže z Damašku známá také jako „královna růží“. Její lístky obsahují zvýšené množství pektinu. Tato látka se vyznačuje výraznými hydratačními a hydro-regulačními vlastnostmi, které udržují vlasy v optimální vodní rovnováze. Zajišťuje silnou antioxidaci pomocí antokyanů a flavonoidů obsažených v jejích okvětních lístcích.

etický burity olej

Olej z palmy, který pochází z okolí Amazonky. Tvoří bariéru, která chrání vlasy před vlivem ovzduší a prodlužuje hydrataci vlasu. Znovu oživuje vlasy, dodává jim sílu a lesk.