kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Rebuilding
20436
page-template-default,page,page-id-20436,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

rebuilding

Program na míru pro obnovu a regeneraci slabých a poškozených vlasů

Inovovaná péče OWAY REBUILDING obsahuje biomimetický fytoprotein, který napomáhá k rekonstrukci, opravě a léčbě vlasového vlákna.  Navrací strukturu, pružnost a lesk poškozeným a oslabeným vlasům. Salonní procedura skrývá péči, která obnovuje vlasy, které jsou poškozené opakovanými chemickými – barvícími zásahy,  mechanickým namáháním a agresí způsobenou  tepelnými přístroji.

MOTION01

OW NOVINKA

OW HŘEBEN CONTATTO

.
Vyrábí jej italští řemeslníci podle nejvyšších standardů kvality. Je 100% ekologicky šetrný díky certifikovanému místnímu dřevěnému držadlu a zubům FSC. Je speciálně navržen tak, aby jemně masíroval vlasy a pokožku hlavy během kartáčování, bez trhací nebo elektrifikační délky. Dokonale hladké zuby znovu reagují na pokožku hlavy, pokud jde o kortex a kapiláry vlasů kutikuly během přestavby. Je hypoalergenní – přírodní kaučuk (bez plastu), který je vložen do těla kartáče bezlepkovým zajištěním. Může se tak snadno vyjmout a umýt. Je dodáván v balení spolu s šamponovou lázní REBUILDING HAIR BATH 240 ml a REBUILDING HAIR MASK 150 ml pro domácí použití spolu s pytlíkem OWAY z bio bavlny.

.

HŘEBEN + PYTLÍK

„Neustálá vnější, chemická a environmentální napadání může způsobit strukturální poškození vlasového vlákna. Poškozené vlasy mají slabší vlákno, porézní a hrubou strukturu a chybí jim pružnost. Péče REBUILDING je hluboké regenerační ošetření, které vyplňuje vlasovou hmotu podle stupně poškození vlasů. Kompletní vlastní program, který dodává vlasovému vláknu jeho základní  komponenty:  bio-mimetické rostlinné bílkoviny, které opravují strukturální poškození rekonstrukcí molekulární struktury keratinu, lipidy, které vytvářejí ochrannou vrstvu na kutikule a stopové prvky a minerály, které dodávají sílu, jemnost a odolnost.

Rekonstrukční metoda, která působí na všechny potřeby poškozených vlasů a která nabízí osm výhod:

.

8 VÝHOD

OWAY

BIODYNAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

ingredience 2016

biodynamický extrakt z irisu

Květ bohatý na fyto-estrogeny oživuje matné vlasy bez života. POdporuje obnovu buněk a jejich regeneraci.

organický extrakt a esenciální olej z bazalky

Regenerátor a regulátor pokožky, vlasů a celého těla. Má osvěžující a zklidňující účinek na pokožku a vlasy. Jeho aromaterapeutická vůně nabízí relaxaci a navozuje pocit klidu.

etický týk a mahagon

Týkový extrakt je často používán v ajurvédské medicíně k posílení struktury vlasů a také díky svým antibakteriálním vlastnostem. Mahagon se často používá v tradiční  africké medicíně pro svou prestižní kvalitu: povzbuzuje a osvěžuje vlasy.