kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Rebalancing
20385
page-template-default,page,page-id-20385,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

rebalancing

Detoxikační a regenerační metoda pro pokožku a vlasy s nadměrnou tvorbou mazu

 

 

„Vyvážení mastné vlasové pokožky a navrácení komfortu a svěžesti je možné prostřednictvím intenzivního ošetření, které se provádí v salonu s pečujícím programem pro domácí použití. Program uvádí pokožku hlavy a vlasy zpět do normálního stavu tím, že jemně odstraňuje přebytečný maz. Přináší svěžest a dokonale čistí vlasy a vlasovou pokožku. K tomu využívá detoxikační a stahující bílou amazonskou hlínu, stimulační a normalizační mikronizovanou šalvěj a ploštičník, rostlinný extrakt, který potlačuje enzymy odpovědné za nadměrnou produkci kožního mazu.“

OWAY

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

aktivní ingredience 2016

biodynamická šalvěj

Aktivuje periferní cirkulaci, má stimulující účinek a vliv na zlepšení funkce pokožky. Vzhledem k přítomnosti fenolů má i antiseptickou funkci, díky níž čistí a je antibakteriální. V řadě Rebalancing je obsažena ve formě esenciálního oleje a v čistě mikronizované rostlinné formě.

organický extrakt ze světlíku

Změkčuje, osvěžuje, stahuje a má protizánětlivý účinek, obzvláště vhodný pro léčbu citlivé pokožky.

etický extrakt z týku a mahagonu

Týkový extrakt je často používán v ajurvédské medicíně k posílení struktury vlasů a také díky svým antibakteriálním vlastnostem. Mahagon se často používá v tradiční africké medicíně pro svou prestižní kvalitu: povzbuzuje a osvěžuje vlasy.