kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Purifying
20421
page-template-default,page,page-id-20421,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

purifying

Čistící a regulační metoda pro pokožku s mastnými či suchými lupy

 

 

„Lupy jsou nevzhledné a musíme s nimi bojovat  cíleně. Péče PURIFYING kombinuje čištění pomocí přírodních extraktů, biodynamicky pěstovaného tymiánu s jemnou mechanickou exfoliací s rýžovým voskem, který obsahuje účinné mikro-granule. Léčba je řešena dvěma různými způsoby: v případě mastných lupů, péče kombinuje adstringentní  a antibakteriální působení „Puricomplexu“ s regulačním účinkem Phycosacharidů ACG pro odstranění nadbytečného výskytu mazu. V případě suchých lupů využívá péče zklidňujících vlastností organické vrby a hydratačního působení biotechnologické sloučeniny Almeth.“

OWAY

BIODYNAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

ingredience 2016

ingredience 2016_2

biodynamický esenciální olej z rozmarýnu

Má osvěžující, čistící a antimikrobiální vlastnosti, které jsou klíčové při léčbě kožní nerovnováhy. Má také stimulující účinek: podporuje mikro-prokrvení pokožky hlavy, což je skvělé pro růst vlasů a jejich zdravotní stav.

biotechnologický biolin

Biolin je přírodní probiotický cukr zamezující  útokům patogenních bakterií a plísní, které způsobují podráždění a lupy, podporuje a posiluje „hodné“ bakterie nezbytné pro zdraví kůže.

biotechnologické hydrosolanum

Hydrosolanum je peptidový řetězec z hydrolyzovaných rostlinných proteinů a aminokyselin. Poskytuje pokožce jemnou a hydratační péči, ta dodává pokožce pružnost a větší komfort. Hydrosolanum zvyšuje hydrataci a pružnost.

biotechnologický almeth

Sloučenina z alantoinu a složky odvozené z methioninu, který kombinuje hydratační a proti zánětlivý účinek. Napomáhá harmonizovat pokožku a zabraňuje produkci mazu.

botanické mikro-granule rýžového vosku

Rýžové mikro-granule provádějí přirozený, jemný a účinný peeling s cílem odstranit mastné nebo suché lupy. Jemně lupy oddělí a očistí pokožku hlavy. Stimulují mikrocirkulaci vlasové pokožky.

biodynamický tymián a organický extrakt z tymiánu

Tymián je přírodní urychlovač mikrocirkulace krve a má anti-mikrobiální, maz regulující a antiseptické vlastnosti, díky kterým je ideální pro ošetření pokožky hlavy se sklonem k mastným nebo suchým lupům.