kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAYANS IT 2019
24782
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-24782,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

  ITALSKÁ KOLEKCE OWAY 2019

   

  OWAYANS 2019

  OCEAN

   

  .

  .

  Čisté, neomezené a tajemné podmořské světy. Do hloubky osídlené mnohotvarými a barevnými tvory. Houby, ryby, korály medúzy, řasy a jiné vodní organismy, s nekonečnými, jasnými, třpytivými a duhovými odstíny. To je přesně ten svět, o kterém smíme a po čem toužíme. Místo, které musíme bránit, obnovovat a znovu objevit.

  .

  Ponořte se do tohoto neuvěřitelného estetického, exkluzivního a snového projektu, vytvořeného londýnskou skupinou Blue Tit pro OWAY v kolekci OWAYANS 2019 – OCEAN.

  .

  .

  Kadeřnické studio Blue Tit působí v Londýně od roku 2011. Za pár let se dostalo mezi 10 nejlepších akademií a salónu krásy v multikulturním městě. Zkušenosti a možnost zkoušet nejnovější technologie jsou důležitými parametry, proč se studio Blue Tit dostalo do londýnských archetypálních městských čtvrtí. Tvoří komunitu města, zákazníků a také nadšenců kadeřnické a pečující kosmetiky OWAY. Na začátku roku 2019 přijali světový kadeřníci s mnohaletými zkušenost novou filozofii agricosmetic založenou na šetrné bylinné péči o naše vlasy, tělo, pleť a především duši, která je spojená s přírodou a oceánem, který musíme chránit a především společně obnovovat.

  .

  .

  CREDIT: 

  Creative Directions: BlueTit x Oway / Andi Hinteregger, Perry Patraszewski, Matt Gebbie / Products: Oway / Photographer: Danny Lowe / Styling: Sally Anne Bolton / Assistant: Celia Aria / Make-Up: Marco Antonio / Filmmaking: Focus On Infinity / Film Direction: Hektor P. Kowalski

  .

  .

   

  .

  .

  .

  .