kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | O společnosti – OWAY
24077
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-24077,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

OWAY

Kosmetika s příběhem na evropském trhu od roku 1948.

Excelentní výsledek jedinečného ekologického způsobu výroby  cestou ORGANIC WAY.

Oway filozofie banner

KOLÉBKA OWAY ITÁLIE

.

ITÁLIE

Ortofficina

.

Místo, kde se rodí základ našich prémiových produktů OWAY. Orfofficina je farma rozléhající se na 50.000 metrech čtverečních a je posazena vysoko v horách, kde na zelených kopcích kousek od Boloni farmaříme v souladu s biodynamickými principy zemědělství. Na naší farmě přímo pěstujeme a sklízíme 12 základních aktivních ingrediencí mezi které patří rozmarýn, meduňka, šalvěj, tymián, máta, smil, levandule. Na našich polích jsou tyto ingredience pěstovány s láskou, bez použití jakýchkoliv chemikálií, rozpouštědel či jiných nežádoucích složek a tím se stávají „0 KM“ biodynamickými přísadami v našich formulích, kde jsou po zpracování využívány ve formě esenciálních olejů, extraktů a rostlinných hydrolátů.

.

Zásady biodynamického pěstování „0 KM“:

1. udržovat úrodnost půdyrespektovat lidstvo, rostliny, půdu a planetu

2. udržovat rostliny zdravé a silné, aby se mohly samy bránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, škůdci a parazity, bez použití jakýchkoliv chemických látek, bez pesticidů, herbicidů, insekticidů a syntetických hnojiv používaných v konvenčním zemědělství.

3. pěstovat suroviny té nejvyšší kvality, které jsou bohaté na nejčistší funkční účinné látky.

WhatsApp Image 2018-10-09 at 14.39.01

Spazio – akademie a showroom OWAY

.

Spazio je místem setkání věnované všem kadeřníkům a kosmetickým salonům, které se chtějí
naučit tajemství organické cesty ORGANIC WAY a navštěvovat naše kurzy. 1000 metrů čtverečních překvapení, s bohatou nabídkou vzdělávacích kurzů, společenských událostí, setkání distributorů, které obohatí zkušenosti a emoce každého, kdo vkročí do tohoto tajemného voňavého prostoru. SPAZIO je místem klidu, inspirace a inovace. Zde se můžete naučit novým službám, zvýšit si své technické profesní zdatnosti a seznámit se se zajímavými lidmi z kruhu OWAY z celého světa.

„We are OWAY family“.

.

Adresa: 

Via Marco Minghetti 14
40057 Granarolo – Italia

fico

Artigiano – dřevěná manufaktura

.V 

Naše cesta Organic Way respektuje životní prostředí konkrétním a hmatatelným způsobem. ARTIGIANO je dřevěná manufaktura OWAY, kde jsou každý den vyráběny certifikované dřevěné nábytkové, obalové a prezentační materiály určené pro OWAY salóny po celém světě. 

Artigiano jsme postavili, abychom vytvořili jedinečné obaly, materiály, nábytek a víceúčelové vybavení, které by bylo zpracováno ekologickým způsobem, vlastníma rukama a z opakovaně použitelného, ekologického materiálu s elegantním designem. Organické OWAY salony jsou alchymické laboratoře krásy a pohody. Speciální místa, kde se hodnoty organické cesty Organic Way stávají hmatatelnými nejen díky kosmetickým produktům obsahujícím vysokou koncentraci rostlinných složek, ale i díky jedinečnému a sofistikovanému vybavením, pracovním nástrojům, obalových materiálů a nábytku vyrobených z odolných, ekologických kvalitních materiálů

 

bussi

OWAY čistí oceány (The Ocean Cleanup)

.

Při každodenních běžných činnostech můžete šetřit naší planetu svým ekologickým zacházením. Na naší cestě Organic Way respektujeme životní prostředí konkrétním a hmatatelným způsobem. Pomáháme snižovat znečišťování oceánů způsobené odpadem z plastu v první řadě tím, že používáme pro své produkty jako obalový materiál používáme 100% recyklovatelné sklo a hliník, které se dají opakovaně využít.

70,8% naší planety Země tvoří voda. ,,Nyní vás požádáme, abyste se právě zaměřili na tento bod: snažte se zavřít oči a představte si, že naše oceány jsou plné odpadu. Bohužel to není jenom představivost, ale katastrofální realita, která se dostává mimo kontrolu“.

Prostřednictvím projektu The Ocean Cleanup snižujeme množství plastového odpadu ve vodách oceánu. Jsme rozhodnutí podporovat a propagovat čištění oceánů s pomocí donátorů, prostřednictvím různých komunikačních kanálů, protože to považujeme za nesmírně důležité.

Více informací o projektu ZDE

Bez názvu

Sdružení PETA


Produkty OWAY nejsou testovány na zvířatech. 
Evropská unie v roce 2004 zakázala testování na zvířatech. Na kompletní kosmetický průmysl přišla tato platnost zákazu v roce 2009.   Fráze „WE LOVE ANIMALS – MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ prezentuje eticky absolutní volbu OWAY v tomto směru: V první řadě rozhodnutí společnosti nevyvážet produkty OWAY do Číny, kde jsou dovozci povinni provádět testování na zvířatech. V druhé řadě vyvrcholením úsilí naší práce bylo získání certifikace USA „PETA“ a její uznání. PETA je největší světová organizace na ochranu práv zvířat. PETA byla vždy v popředí v boji proti vivisekci, experimentování a dalších brutálních ošetření zvířat.

Modella beauty 7

Čistá voda

.

OWAY získává mikrobiologicky čistou vodu bez vystavování ionizujícího záření a bez použití chemických dezinfekčních přípravků. Voda je základní surovinou pro mnoho kosmetických přípravků, ale zároveň je voda líhní mikrobů a bakterií, které by mohly kontaminovat potřebné vzorce. Pokud chce OWAY zachovat čistotu produktů na maximum, voda obsažená v nich podstoupí dvě přírodní čistící procedury: Reverzní osmózu (odstranění chlóru) a ozonizaci (dezinfekce). Díky tomuto dvojitému čištění, získáme mikrobiologicky čistou vodu, aniž by byly zařízení a výrobky zatíženy ionizujícímu záření, zároveň není potřeba uchýlit se a k použití chemických dezinfekčních prostředků.

Kosmetika s příběhem na evropském trhu od roku 1948.

„ROLLAND“ je italská rodinná společnost, která byla založena v roce 1948. Z továrny ROLLAND pochází ta nejšetrnější a nejprémiovější značka OWAY (ORGANIC WAY). OWAY vyrábí aromata a vonné esence pro nejvyšší segment na trhu. Z vonných silic a esenciálních olejů biodynamické produkce distribuuje své produkty do kadeřnického a kosmetického sektoru po celém světě: „Byli jsme jedni z prvních v Itálii, kteří zahájili výrobu vodových sprejů na vlasy, následně pak stylingovou a finální péči s přírodními výtažky pro úpravu vlasového vlákna. Na základě mezinárodního výzkumu v trendech zabývající se eticko-udržitelnou krásou, jsme rok co rok dále. S ohledem na tuto zkutečnost neustále inovujeme a vytváříme, nové vzorce a  formule pro jednotlivá ošetření, které jsou věnované profesionální péči. OWAY péči využívají nej-exluzivnější kadeřnické a kosmetické salony po celém světě.“ „ORGANIC WAY“ je více než 15 let práce založených na přírodní, biodynamické, organické péči a na čisté chemii, která nabízí skutečné a konkrétní výsledky. „

„OWAY“ vyniká v kosmetickém odvětví výroby a mezinárodním marketingu prostřednictvím systému řízení jakosti a to v souladu s nejvyššími standardy kontroly, které jsou dodržovány nejen při výrobním procesu. „OWAY“ je akreditován certifikací – normou ISO 9001 a ISO 22716.

Dokonalá vícesmyslová vlasová, tělová a pleťová péče s obsahem esenciálních olejů, hydrolátů a čistých mikronizovaných rostlin pocházející z „KM0“ biodynamického zemědělství.

IMG_0740

Agrokosmetická laboratoř OWAY

.

Z léčivých rostlin a bylin pěstovaných na naší biodynamické farmě Ortofficina získáváme vzácné esenciální oleje a z nich se stávají naše 100% přírodní účinné látky a vůně.

Část našeho výrobního procesu věnujeme destilaci účinných látek obsažených v našich formulích za použití metody zvané „extrakce parou„ která pro syntézu nevyžaduje použití rozpouštědel.

Extrahované produkty jsou esenciální oleje a hydroláty, které se nalijí do speciální karafy, aby se voda oddělila od oleje.

HYDROLÁTY: jsou stejně jako esenciální oleje, produkty destilace aromatických rostlin. Je to aktivní voda nasycená rozpustnými extrakty z rostlin s přírodními vlastnostmi. Hydroláty mohou být přidány do jiných formulí, používají se čisté nebo smíchané dohromady. Jsou to také vynikající povzbuzující látky s osvěžujícím, stahujícím a hydratačním účinkem.

Spazio

Fico Eataly World & OWAY salon H.OR.T.O

.

představujeme vám největší světový agropotravinový park v Bologni. ORGANIC WAY je svědectvím ekologicky udržitelné kosmetiky ve FICO se dvěma jedinečnými oblastmi: experimentální laboratoř a OWAY salon H.OR.TO.
100 000 m² poznatků o biodiverzitě a italské dokonalosti, místo k nákupům, příjemnému posezení, vzdělávání s nabídkou exkurzí, udržitelnost a ekologie.

H.OR.TO – salon označovaný jako „organický dotek vlasů“, je hra slov, která kombinuje biodynamické složky našich výrobků s prostředím bývalého trhu s ovocem a zeleninou, kde se nachází. Salon a swhowroom H.OR.TO se narodila, aby představila nový koncept kadeřnického salonu, kde se nabízí SPA služby pečující o celého člověka v duchu Holistic Wellness. Nabídka služeb vytvořených individuálně pro každého zákazníka. Vždy začínáme analýzou pokožky a vlasů pomocí tricho-kamery, pak provádíme iridologickou analýzu, abychom zjistili, jaká je váš pigmentový základ pro výběr barvy a nakonec se dostanete k holistické masáži vytvořené pro hlavu a ramena nebo lokální chromoterapii.

.

Adresa: Via Paolo Canali, 8, 40127 Bologna – Italia

wood

OWAY Showroom & SPA v centru Bologni

.

V historickém centru Bologni jsme v květnu roku 2018 otevřeli OWAY showroom a SPA v jedinečném prostředí se zemědelsko-obchodním duchem, který si každý může prohlédnout a seznámit se s cestou Organic Way. Prostor krásy a pohody, kde si můžete vychutnat aromatické vůně biodynamických rostlin a nechat se obklopit nejčistšími vonnými esenciálními oleji a užít si tak chvilku aromaterapie.

Při vstupu do salonu se ponoříte do uklidňujících vůní bylin z plantáží Ortoffiicina. Když se ocitnete v této „dokonalé zahradě“, poskytneme vám agro-konzultanti, při které vám představíme veškeré fytoaktivní složky v každém z produktů. Rádi vám při konzultaci doporučíme vhodnou péči včetně výrobků pro vaše vlasy. 

Adresa:

Via Ugo Bassi 4/E,

401 27 Bologna – Italia

ocean

Cinquanta – Top 50 OWAY salonů z celého světa

.

OWAY salony můžete nalézt po celém světě na různých kontinentech, jsme ve více než 60 zemích světa Nenaleznete nás však v Číně, protože zde veškerá kosmetika podléhá testování na zvířatech, čehož jsme odpůrcem.

Každý salon je svým způsobem originální, každý přináší jinou atmosféru, ale všechny jsou stvořeny v duchu Organic Way. Všichni tvůrci salónů a kreativní v nich pracující sdílejí stejnou cestu, filozofii OWAY, stejné hodnoty, usilují o kvalitu poskytovaných služeb, pohodu, eleganci a dbají na ekologické principy.

Abychom ukázali naše krásné salony, vydali jsme již dvě vydání knihy Cinquanta, která prezentuje výběr nejlepších 50ti Top OWAY salónů z celého světa.

Přehled nejlepších OWAY salónů roku 2017 můžete shlédnout ZDE

Česká republika se může pochlubit výběrem salonu Werner hair, který sídlí v Praze v Bolzanově ulici.

WE LOVE ANIMALS

Reverzní osmóza a ozonizace

.

Reverzní osmóza je zcela přirozený proces, který vychází z přírody. Je to bezpečný a účinný systém, který odděluje vodu od cizích látek s použitím speciálních membrán, tzv. polopropustná nebo osmotická. Tyto membrány umožňují čistit filtraci a zadržovat cizí nežádoucí látky a to jak v suspenzi, tak i v rozpuštěné vodě. Po procesu „reverzní osmóza“, nastupuje proces „ozonizace“. Ozon je přírodní molekula, skládá ze 3 atomů kyslíku, ničí jakékoliv zbytkové mikroorganismy. Oxidací rozbíjí buněčné membrány během několika sekund. V důsledku těchto procesů je voda mikrobiologicky čistá.

pure water 2

peta

KOLÉBKA OWAY ČESKÁ REPUBLIKA

ČR

ECOart SALON OWAY 

.

Kolébka OWAY pro ČR, salon, kde se snoubí krása ducha a těla. Místo, kde si můžete nechat ošetřit vlasy i pleť, ale také zažít okouzlení uměním. Prostor, kde si můžete zatančit, potkat přátele i cvičit jógu. To vše v centru Prahy.

ECOart SALON OWAY najdete v Praze na Francouzské třídě, mezi noblesním Náměstím Míru a trendy Vršovicemi. Je to kolébka OWAY, showroom, kde si může zákazník vše osahat a k čemukoli přivonět. Zároveň je akademií, kde se noví členové rodiny Oway učí pracovat s výrobky značky. Po pěti letech přišel čas na jeho redesign a tohle výjimečné místo je zase o stupínek výš.

I u nového designu, který znamená ještě větší příklon k eleganci, je kladen maximální důraz na mimořádnou kvalitu, společenskou zodpovědnost a ekologickou šetrnost. “Chováme se udržitelně”.

004_web

Akademie OWAY

.

Přímo v prostorách našeho salonu máme taktéž vzdělávací pro kadeřníky i nekadeřníky. Během celého roku pořádáme profesionální školení pro kadeřníky. V nabídce jsou školení zaměřená na barvící systém Hsystem, SPA procedury, střihy a účesovou tvorbu, klasické melírovací techniky,  šetrnou trvalou od OWAY a jiné. Více informací o školení včetně harmonogramu naleznete ZDE.

Pro nekadeřníky máme v nabídce rekvalifikační kurz „kadeřník/holič“ s akreditací MŠMT, který se skládá celkem z 300 hodin praxe a teorie.  Více informací o rekvalifikačním kurzu naleznete ZDE.

Kosmetika s příběhem na českém trhu od roku 2011.

OWAY profesionální vícesmyslová kosmetika je od roku 2011 zastoupena i v České republice. Za dobu působení si vybudovala silné jméno a pozici na trhu a to nejen v oblasti šetrné, ale především profesionální péče, které využívají přední  kadeřnické salony. Díky OWAY AKADEMII sídlící v centru Prahy na 200 m² ve Francouzské ulici, která neustále vzdělává nové profesionály v oboru, se společně můžeme těšit na rozrůstající síť OWAY salonů, které chtějí podpořit a naplno využívat filozofii „ORGANIC WAY“ a tím zákazníkovi nabídnout nejen prémiovou vlasovou, tělovou a pleťovou péči, ale zároveň i nevšední rituály povzbuzující krásu ducha, těla a mysli.

002_web

Showroom OWAY

..

Showroom OWAY pro celou Českou republiku naleznete na Francouzské 17, v Praze 2. Zde vám rádi představíme veškeré naše produkty, seznámíme vás s filozofií OWAY, poskytneme vám bezplatné poradenství ohledně péče o vlasy a vybereme vám produkty přímo jako ušité na míru pro váš typ vlasů. V našem showroomu naleznete produkty řady OWAY HAIR (péče o vlasy), OWAY MEN (kompletní pánská řada), OWAY BEAUTY (péče o tělo a pleť), OWAY LIFE (bytové doplňky) a OWAY PROFI (profesionální barvící systém pro kadeřníky). 

Zde si můžete osahat, ovonět a vyzkoušet mnoho produktů přímo na vaše vlasy, tělo a pleť.

WhatsApp Image 2018-01-10 at 08.55.17

OWAY

 • BIODYNAMICKÉ EXTRAKTY

  Sofistikovaná péče.

 • EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ

  Bez syntetických látek.

 • HYDRATAČNÍ LÁTKY

  Biodynamika bez SLS & SLES.

 • BARVÍCÍ PÉČE

  Green Chemistry.

oway2

No posts were found.