kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | PLANT & MINERAL REFRESH
21210
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-21210,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 PLANT & MINERAL REFRESH

SUCHÝ ŠAMPÓN 100% RAW BIO dává nový život pokožce hlavy a vlasům, prodlužuje dobu mezi jednotlivým mytím.

Časté mytí vlasů, agresivní čistění a přístroje, kterými si horkým vzduchem nebo teplotou upravujeme vlasy jsou jedním z faktorů, jak pokožku hlavy pravidelně vystavujeme stresovým a nežádoucím faktorům. Naše kosmetika Oway (Organig Way) je pozorná k udržení zdravé pokožky hlavy a vlasů celkově. Proto byl vyvinut speciální čistící přípravek bez použití vody – SUCHÝ ŠAMPÓN 100% RAW BIO.

PLANT & MINERAL REFRESH SUCHÝ ŠAMPÓN 100% RAW BIO dává nový život pokožce hlavy a vlasům, prodlužuje dobu mezi jednotlivým mytím. Okamžitě osvěží účes se zvýšeným účinkem bez potřeby vody a vysoušecích fénů, které v některých případech potřebujeme k dokonalému usušení nebo úpravě našich vlasů.

Náš suchý šampón je 100% čistící botanická a minerální směs z přírodně získaných přísad, která je schopná absorbovat nadbytečný kožní maz a nechat vaše vlasy společně s příjemnou vůní lehké a objemné. Náš produkt je vhodný pro kudrnaté a vlnité vlasy, protože jim poskytuje podporu a vlasy tím nejsou unavené.

.

Složení: biodynamická máta – osvěžuje a čistí kořínky vlasů od nadměrného mazu, rýžový škrob – pohlcuje oleje, uklidňuje pokožku vlasů a vlasům poskytuje lehkost, organický pomeranč – ideální pro mastné vlasy, poskytuje lesk a energii, jak pokožce vlasů, tak vlasům samotným, remineralizovaná pemza – dodává energii vlasovému vláknu, etický amazonský růžový jíl – působí přímo na pokožce hlavy, absorbuje nečistoty a reguluje tvorbu kožního mazu, zeolit – hlinitokřemičitý minerál absorbuje toxiny a chemické produkty, zachycuje je v krystalické struktuře a odstraňuje je z těla.

.

PRO ČASTÉ UŽITÍ – NEŘEŠÍ PROBLÉM MAZU (séba) – proto doporučujeme speciální organickou péči – REBALANCING.

Více o produktech naleznete po kliknutí na odkaz ZDE.

     

    OWAY

    PLANT & MINERAL REFRESH SUCHÝ ŠAMPÓN 100% RAW BIO dává nový život pokožce hlavy a vlasům, prodlužuje dobu mezi jednotlivým mytím.

    oway2

    No posts were found.