kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAY MEN
23594
page-template-default,page,page-id-23594,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

ŘADA OWAY MEN

I muži si zaslouží prémiovou péči!
Produkty pánské řady OWAY MEN obsahují aktivní biodynamické a organické ingredience. Již při otevření poznáte sílu přírody. V divoké přírodě je možné najít rostliny se silnou strategií pro přežití, a proto jsou neuvěřitelně bohaté na antioxidantyživiny a minerály, obsažené v našich produktech. Biodynamické & organické & etické ingredience: biodynamický jalovec, organickou maqui, etické bacuri, zeolit. Složení každého produktu v sobě zahrnuje tři mimořádné úkazy přírody.
Objevte welness procedury pro Vaši tvář, vousy, tělo a vlasy
 

V rámci OWAY výzkumu bylo zjištěno, jaké přírodní látky účinně bojují proti známkám stárnutí, a které látky působí antioxidačně. Vyvinuli jsme speciální technologii tzv. „Green chemistry“, aby získala ty nejmodernější techno-botanické látky, s následnou kultivací rostlin, květin a stromů, abychom z nich získali ty nejčistší a nejúčinnější biodynamické ingredience.


AKTIVNÍ INGREDIENCE

NESMRTELNÉ ROSTLINY 

 • Rostliny schopné přežití v těch nejextrémnějších podmínkách jako jsou: vyprahlé pouště, impozantní hory, ohrožující sopky, deštné pralesy, zmrzlá půda.
 • V těchto extrémních podmínkách a nekontaminovaném prostředí je možné najít rostliny, které byly vyvinuty speciálně se silnou strategií k přežití a proto jsou vysoce bohaté na antioxidanty, živiny a minerály plné revitalizačních a detoxikačních stopových prvků.
 • Na základě výzkumu jsme mohli zachytit tyto výjimečné vlastnosti některých rostlin a vyvinout tak formule, které přinášejí mimořádně regenerační a transformační schopnosti pro pokožku a vlasy. Speciálně vyvinuté formule a vzácné rostliny naleznete v každém produktu OWAY MEN.

 

V produktech OWAY MEN naleznete tyto nesmrtelné rostliny:

Vraneček: regenerace, antioxidační účinky, hydratace, ochrana, dlouhotrvající efekt. Organické Maqui: obnovuje buňky a bojuje proti známkám stárnutí. Etické bacuri: vyživuje pokožku a má vysoké emolienční účinky pro pleť i vlasy. Zeolit: působí jako anti-stress, remineralizuje a detoxifikuje vlasy a pokožku. Sibiřský ženšen: výborný pro hloubkovou regeneraci pleti, působí proti stressu a posiluje imunitní  systém pleti.

 

 

TECHNO-BOTANICKÉ AKTIVNÍ INGREDIENCE

Techno-botanické ingredience získané z té nejvíce progresivní „green chemistry“. Maximální síla phyto-peptidů, kyseliny hyaluronové, biofermentních boosterů pro obnovu buňěk a sílu, kmenové buňky, estery a rostlinná celulóza.

Každá formule produktů OWAY MEN obsahuje aktivní ingredience získané za užití nejpokročilejších principů „green chemistry“. V OWAY laboratoři produkty dostávají opravdový život, získaný z ingrediencí, působící na pokožku a vlasy.

V produktech OWAY MEN naleznete tyto technicko-botanické aktivní ingredience:

Biofermenty: posilují buněčnou soudržnost tkání, tvoří tkáň více kompaktnější. Phyto-peptidy: vlasům dodávají potřebnou hydrataci, svěžest,  sílu a objem. Rostlinná kyselina hyaluronová: zvyšuje hydrataci buněk, dodává pleti potřebnou hydrataci, redukuje vrásky. Díky kyselině hyaluronové je pleť po použití plnější a kompaktnější. Kmenové buňky: pracují na dvou frontách:  snižují působení enzymu 5-alfa, který způsobuje padání vlasů a stimulují aktivitu dermálních papilních buněk, které odpovídají za stimulaci růstu vlasů a jejich sílu. Estery rostlinného původu: dodávají dlouhotrvající a hloubkovou výživu. Rostlinná celulóza: bojuje proti přebytečnému mazu, který je charakteristický pro pánskou pokožku..

 

BIODYNAMICKÉ AKTIVNÍ INGREDIENCE (OWAY AGROKOSMETIKA)

 • Věříme ve zdraví, čistotu, efektitivu agrokomsetiky, která má základ v půdě. Půdu a samotné rostliny obhospodařujeme na velkých plantážích ORTOFFICINA, které se nacházejí kousek od Bologni a samotného sídla OWAY. Na těchto plantážích se rodí základní ingredience všech produktů. Místní zemědělci se starají o celý proces zrodu rostlin až po jeho sklízení. Rostliny jsou zde pěstovány biodynamickým způsobem. Z rostlin, kytek, ovoce a stromů se zpracovávají hydroláty, esenciální oleje a extrakty, které se dále dělí mezi všechny produkty OWAY.
 • Biodynamická metoda pěstování je vůbec ten nejčistší a nejefektivnější typ pěstování, který představuje kultivaci rostlin bez použití pesticidů, herbicidů, insecticidů či syntetických látek. Jedná se o metodu pěstování s respektem k rostlinám a celému životnímu prostředí.

 

V produktech OWAY MEN naleznete tyto biodynamické aktivní ingredience:

Mavuň červená: má zklidňující a osvěžující účinky, bojuje proti podráždění, stimuluje mikrocirkulaci lupů. Biodynamický vavřín: působí jako antioxidant a bojuje proti volným radikálům. Biodynamická rýže: dodává potřebnou strukturu a hydrataci vlasovému vláknu. Organický chmel: stimuluje buněčný metabolismus pokožky hlavy, regeneruje vlasovou pokožku a stimuluje růst vlasů. Biodynamický anýz: bojuje proti volným radikálům svými antioxidačními účinky. Organická třezalka: blahodárně působí proti začervenání pokožky, pokožku zklidňuje. Organická světlice barvířská: hloubkově vyživuje, obnovuje rovnováhu lipidů a obnovuje pokožku. Organický černý kmín: hloubkově vyživuje a posiluje vlasové cibulky a tím stimuluje lokální mikrocirkulaci.

Agricosmetics - principy
 
PRODUKTY PÁNSKÉ ŘADY OWAY MEN JSOU ŠETRNÉ NEJEN K ČLOVĚKU, ALE I K PŘÍRODĚ! FAIR TRADE OBCHOD A RECYKLOVATELNÉ MATERIÁLY

FAIR TRADE INGREDIENCE

Oway spolupracuje s mezinárodní sítí fair trade obchodu, aby podpořil rozvoj chudých zemí po celém světě. Fair trade ingredience jsou získávané z udržitelných rozvojových projektů, které podporují ekonomiku místních komunit. Skrze naše partnerské dodavatele získáváme Bacuri máslo z amazonských deštných pralesů a karambolský extrakt z Costa Ricy.

 

Sklo, hliníkové tuby a recyklovaný papír

Produkty OWAY jsou balené do recyklovatelných a opakovaně recyklovatelných obalových materiálů, ať už se jedná o skleněné lahve, hliníkové obaly či třtinový papír.

Černé sklo amber glass navíc chrání preservaci a integritu rostlinných extraktů, které jsou obsažené v našich produktech, chrání obsah i před UV zářením a před napadením bakteriemi. Hliník je extrémně odolný vůči korozi a chrání produkt před znehodnocením.

Všechny tyto materiály jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Abychom minimalizovali lidský dopad na životní prostředí, zredukovali jsme zbytečné množství obalových materiálů, které většinou okamžitě vyhodíme pryč, po tom, co obdržíme produkt. Místo papírových sáčků a krabic jsme některé produkty zabalili do multifunkčního bavlněného sáčku, který je zároveň vhodný jako dárkové balení.

 
 
MEN - HROMADNÁ

FACE, BEARD, BODY – péče o pleť, vousy a tělo

 

Produkty pro denní ošetření pokožky, vousů a rtů představují prvotřídní kousky založené na koncentrovaných ingrediencích, které se potkávají se specifickými potřebami mužské pokožky.Vzkříšení rostliny z Mexické pouště, Sibiřského ženšenu z rozsáhlé Sibiře a Mongolska, Maki z ohromného Patagonského regionu, Zeolit ze setkání vulkanické lávy s mořskou vodou, Bacuri a Carambola z deštných pralesů, získávaných z fair trade obchodu. Pocházejících z nekontaminovaných prvotních krajin, které nás zásobují antioxidanty, minerály a živinami.Unikátní aktivní ingredience jsou v souladu s tou nejpokročilejší zelenou chemií „Green chemistry“. V našich formulích naleznete například: rostlinně získávánou kyselinu hyaluronovou, zvyšující vodní zásoby pokožky, a biofermenty, zvyšující soudržnost a sílu buněk.Z biodynamické metody pěstování vzešel jalovec, extrakt z vavřínu, bohatý na vitamíny a antokyanidy.

 

Face & beard hydrating cleanser 150 ml

 • čistící krém pro pleť a vousy 
 • antioxidační účinky, zvyšuje elasticitu, vyhlazuje pokožku
 • určeno pro šechny typy pleti

 

Softening shave cream 100 ml

 • krém na holení
 • hydratuje pokožku a chrání ji před pořezáním
 • zklidňující a emolienční účinky
 • určeno pro všechny typy pleti

 

Repairing aftershave balm 50 ml

 • balzám po holení
 • jemná hloubkově obnovující textura
 • regeneruje pokožku po mikro-stopách poškozené pokožky po holení

 

Face & eye texture 50 ml

 • anti-age emulze pro pleť a okolí očí
 • zamezuje stopám stárnutí, vyhlazuje pokožku, eliminuje známky stresu a únavy

 

Lip & beard salve 30 ml

 • 2v1 produktu: měkký vyživující a hydratační vosk pro vousy a rty
 • 100% přírodní složení
 • chrání rty před vysoušením, regeneruje popraskané a suché rty
 • vousy změkčuje a vyživuje

 

Hair & body invigorating wash 240 ml

 • sprchová lázeň pro tělo i vlasy
 • má revitalizační účinky, poskytuje hydrataci a svěžest
 • ideální pro běžnou denní očistu či po sportu

 

BEZ OBSAHU PARABENŮ / BEZ OBSAHU SILIKONŮ / BEZ VAZELÍNY / PEG / PPG & BG / EDTA / BEZ UMĚLÉ PARFEMACE / BEZ UMĚLÝCH BARVIV / BEZ GMO / PHTHALATE 

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO NA PŘÍTOMNOST NIKLU

 

STYLING – stylingová pěstící péče pro vousy a vlasy 

 

Zpevni a vytvaruj své vlasy v jediném kroku s řadou OWAY MEN!

Nová vize mužského stylingu je jeho víceúčelovost: tvarovací produkty, rozdělují prameny a zároveň aktivují růst vlasů, dodávájí sílů a zhušťují vlasové vlákno. Phyto-peptidy obsažené v našich produktech jsou velmi prospěšné látky. Díky jejich snížené molekulární váze, se jednoduše dostávájí hluboko do vlasové struktury, znovu ji vyplňují dávají jim objem a chraní od oxidace. Bacuri máslo hydratuje a zároveň o vlas pečuje, zatímco vavřínový olej dodává vitamíny a energii. Inovativní látkové struktury: matné kaolíny, vodní pryskyřice, elastické vláknité pasty (k vybrání na určitý typ vlasů) pevné pasty: (flexibilní, silná, extra silná), a k závěrečné úpravě (satén, přírodní nebo matný).

 

Water resin 50 ml
 • pomáda na vlasy s posilujícím účinkem
 • střední stupeň fixace
 • saténový efekt
 • změkčuje a uhlazuje vlnité vlasy
 • ideální pro dlouhotrvající mokrý vzhled

 

Raw mud 50 ml
 • tvarovací hlína
 • extra silná fixace, vysoká odolnost 
 • matný vzhled
 • ideální pro krátké a středně dlouhé vlasy
 • činí z vlasů plnější a silnější

 

Bungee fiber 500 ml
 • elastická pasta na vlasy 
 • vysoká fixace, flexibilní držení
 • přirozený vzhled
 • dodává objem
 • ideální pro definici vlnitých a kudrnatých vlasů

 

BEZ OBSAHU VAZELÍNY / PARABENŮ / PEG / PPG & BG / EDTA / BEZ UMĚLÉ PARFEMACE / BEZ SYNTETICKÝCH LÁTEK / BEZ UMĚLÝCH BARVIV / BEZ GMO / BEZ PHTHALATE

 

MEN´S SPECIALIST – speciální péče o mužskou pokožku a vlasy proti nejčastějším nežádoucím projevům

OWAY MEN přichází s unikátními produkty, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby mužů. Padání vlasů a nežádoucí žlutá se stane minulostí.  
K boji proti genetické ztrátě vlasů nabízíme speciální tonikum založené na chronobiologii, k aktivaci a stimulaci růstu dochází během noci, kdy cirkadiánní rytmus vytváří vlasovou pokožku maximálně náchylnou k absorbci aktivních ingrediencí. Díky kombinaci rostlinných buněk – stonku bazalky, která zároveň bojuje proti reduktázi enzymu 5-alfa, zodpovědný za androgenetickou ztrátu vlasů. Tyto rostlinné molekuly spolupracují s antioxidanty biodynamického anýzu, stimulují funkci organického chmelu a hydratují díky obsahu karamboly.
OWAY MEN je řada věnovaná mužům, kteří chtějí klást maximální důraz na šedé a bílé vlasy a bojují s nežádoucím žlutým efektem. Šamponová lázeň eliminuje a neutralizuje nežádoucí tóny. Dává sílu a hustotu vlasovému vláknu díky phyto-peptidům, rýžovým proteinům a hydratuje díky organickému řepíku a karambole.
Nocturnal hair remedy 100 ml
 • hloubková emulze pro vlasy se sklonem k padání či problémy s lupy
 • aktivní ingredience obsažené v této emulzi aktivují regeneraci vlasové pokožky během noci

 

Silver steel hair bath 240 ml
 • šampon na vlasy proti žloutnutí bílých a šedých vlasů 
 • neutralizuje nežádoucí žloutnutí
 • dodává vlasům vysoký lesk
 • zanechává vlasy měkké
 
BEZ SLS & SLES / BEZ PARABENŮ / BEZ VAZELÍNY / BEZ PPG, PEG, BG / BEZ EDTA / BEZ UMĚLÉ PARFEMACE / BEZ GMO / BEZ PHTHALATE /
 
 
OWAY MEN představuje celou řadu produktů profesionální péče pro salónní i domácí použití


		
PRODUKTY PÁNSKÉ ŘADY OWAY MEN
Název

.

.

.

.