kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAY HMELT MASK
24011
page-template-default,page,page-id-24011,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

.

.

.

.

..

.

.

.

Hmelt mask

barevná revitalizační maska pro snadné domácí použití

 

.

Barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, která přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je založen na rostlinných fair trade pigmentech, které  zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření prostřednictvím jedinečné barvy. Hmelt nabízí přímé barvící pigmenty výhradně do rukou profesionálních vlasových mágů, či Hmelt masku, která je díky snadné aplikaci určena i pro domácí použití.

Narozen ze série alchymistických přírodních procesů, aby odhalil přesný odstín Vaší barvy

.

.

PRVNÍ PROCES – OD SEMEN K BIODYNAMICKY PĚSTOVANÝM ROSTLINÁM
Biodynamická metoda – Aktivní biodynamické složky obsažené v našich produktech jsou pěstovány přímo v biodynamickém panství ORTOFFICINA, nebo jsou zakoupeny od certifikovaných zemědělců. Hmelt obsahuje fytoaktivní složky z biodynamicky pěstovaných rostlin, jde o nejčistší a nejzdravější zemědělskou techniku, která zcela vylučuje používání pesticidů či syntetických hnojiv a respektuje a obohacuje půdu.
Semena – Biodynamická půda je měkká a obhospodařovaná přirozených způsobem. O půdu pečují žížaly, hmyz a na podporu jsou používány pouze biodynamické přípravky a přírodní hnojiva. Díky této dokonalé výživě je půda bohatá, živá a zdravá, a nevyžadují užití syntetických hnojiv, pesticidů či jiné chemikálie. V tomto dokonalém prostředí semena zasazeny do půdy plné živin a jejich transformace začíná.
Rostliny – díky maximální výživě půdy a díky slunci se ze semen stávají skutečně silné rostliny, květiny a ovoce, které je extrémně bohaté na aktivní složky. Rostliny jsou tak silné, že se dokážou samy bránit proti nepříznivým vlivům či případným škůdcům.

.
DRUHÝ PROCES – Z BIODYNAMICKY PĚSTOVANÝCH ROSTLIN K HMELT KONCENTRÁTU
Extrakce – rostliny jsou sklizeny ve fázi, kdy měsíc couvá, rosliny jsou v této fázi plné fytoaktivních látek s vysokou účinností. Rostliny jsou dále přirozených přeměněny v aktivní ingredience s ozdravujícími, antioxidačními a vyživujícími účinky.
Formulace – fytoaktivní látky přichází do OWAY alchymické laboratoře, kde jsou dodržovány principy Zelené chemie. Aktivní ingredience jsou zde kombinovány s přísadami z fair-trade, ekologického zemědělství a dalšími vysoce kvalitními surovinami.
Ochrana – výsledekem jsou koncentráry Hmelt, které jsou zabaleny v nejčistším a nejšetrnějším materiálu. Sklo a hliník, je 100% recyklovatelný a nekonečně opakovaně použitelný. Jde o jediné materiály, které jsou schopny chránit integritu botanických výtažků.

.

.

TŘETÍ PROCES – HMELT UMOŽŇUJE SEBEVYJÁDŘENÍ POMOCÍ JEDINEČNÝCH BAREVNÝCH ODSTÍNŮ
Význam barvy – nechte, ať barvy mluví za Vás. Výběr barvy patří do složek neverbální komunikace, barvy komunikují instinktivním, okamžitým a hlubokým způsobem. Barvy vyjadřují náladu, vystihují Vaši osobnost, vyvolávají v lidech emoce, inspirují, vybízejí k akci. Barvy o Vás mnoho prozradí!
Vzorník – díky vzorníku si každý může vybrat vlastní chromatické znamení, které dokreslí pravý výraz jejich osobnosti. Každá z barev Hmelt ukrývá svůj vlasní a hlubší význam. Vzorník je vyroben z odpadu z cukrové třtiny, pro jeho výrobu tedy nepadl ani jeden strom!
Sebevyjádření – každý zákazník odchází ze salonu jako nový člověk, najde svůj vysněný odstín, dokreslí svoji osobnost a vyjádří svoji náladu.
Hmelt je alchymický koncentrát, který vám umožní vyjádřit tajemství, záři, harmonii, kouzlo, energii, eleganci a zábavu.

.

.

.OWAY HMELT MASK – REVITALIZAČNÍ MASKA

.

PRO DOMÁCÍ I SALÓNNÍ POUŽITÍ

.

Maska Hmelt oživuje a zintenzivňuje barvu a brilantnost barevných a přirozených vlasů. hmelt mask ořezVlasům dodává jasné odlesky a prodlužuje trvání barvy vlasů. Organická divizna dodává neuvěřitelný jas, šťovík kadeřavý remineralizuje vlasové vlákno. Chrání a hydratuje ošetřené a přirozené vlasy do hloubky. Její aplikace je snadná a tak je určena i pro domácí použití. Každého jistě ohromí jak složení, jednoduchost použití, tak  skvělý výsledek.

.

Délka působení: 5 minut.

.

Velikost balení: 125 ml.

.

Vzorník barev:

.

Hmelt barvy ve stojanu

OWAY

BIODYNAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

Organická divizna

Divizna zajišťuje proces fotoluminiscence: absorbuje nejsilnější UV záření, které přeměňuje na brilantní lesk.  Organická divizna chrání proti foto-oxidačnímu stresu způsobenému UV zářením. Brání proti vypadávání vlasů a vlasy zesvětluje.

Biodynamický šťovík kadeřavý

Pěstuje se pomocí biodynamické metody, což je nejčistší a nejzdravější zemědělská technika, která zcela vylučuje používání pesticidů a syntetických látek. Obsahuje v sobě vysoký podíl železa, hořčíku, draslíku a vápníku, který remineralizuje vlasové vlákno, zatímco vitamín A a C dodává energii a působí jako antioxidant. 

Fair Trade phytopigmenty

Exkluzivní phytopigmenty (kramerie, janovec metlatý, vlašský ořech, lykopen, kurkuma a šafrán) chrání vaše vlasy před antioxidanty.

.

.

PREZENTACE VÝSLEDKŮ PRÁCE S HMELT A HMELT MASK