kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAY HMELT
22785
page-template-default,page,page-id-22785,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

.

.

.

.

..

.

.

.

Hmelt

 

.

Barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, která přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je založen na rostlinných fair trade pigmentech, které  zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření prostřednictvím jedinečné barvy. Hmelt nabízí přímé barvící pigmenty výhradně do rukou profesionálních vlasových mágů, či Hmelt masku, která je díky snadné aplikaci určena i pro domácí použití.

Narozen ze série alchymistických přírodních procesů, aby odhalil přesný odstín Vaší barvy

.

.

PRVNÍ PROCES – OD SEMEN K BIODYNAMICKY PĚSTOVANÝM ROSTLINÁM
Biodynamická metoda – Aktivní biodynamické složky obsažené v našich produktech jsou pěstovány přímo v biodynamickém panství ORTOFFICINA, nebo jsou zakoupeny od certifikovaných zemědělců. Hmelt obsahuje fytoaktivní složky z biodynamicky pěstovaných rostlin, jde o nejčistší a nejzdravější zemědělskou techniku, která zcela vylučuje používání pesticidů či syntetických hnojiv a respektuje a obohacuje půdu.
Semena – Biodynamická půda je měkká a obhospodařovaná přirozených způsobem. O půdu pečují žížaly, hmyz a na podporu jsou používány pouze biodynamické přípravky a přírodní hnojiva. Díky této dokonalé výživě je půda bohatá, živá a zdravá, a nevyžadují užití syntetických hnojiv, pesticidů či jiné chemikálie. V tomto dokonalém prostředí semena zasazeny do půdy plné živin a jejich transformace začíná.
Rostliny – díky maximální výživě půdy a díky slunci se ze semen stávají skutečně silné rostliny, květiny a ovoce, které je extrémně bohaté na aktivní složky. Rostliny jsou tak silné, že se dokážou samy bránit proti nepříznivým vlivům či případným škůdcům.

.
DRUHÝ PROCES – Z BIODYNAMICKY PĚSTOVANÝCH ROSTLIN K HMELT KONCENTRÁTU
Extrakce – rostliny jsou sklizeny ve fázi, kdy měsíc couvá, rosliny jsou v této fázi plné fytoaktivních látek s vysokou účinností. Rostliny jsou dále přirozených přeměněny v aktivní ingredience s ozdravujícími, antioxidačními a vyživujícími účinky.
Formulace – fytoaktivní látky přichází do OWAY alchymické laboratoře, kde jsou dodržovány principy Zelené chemie. Aktivní ingredience jsou zde kombinovány s přísadami z fair-trade, ekologického zemědělství a dalšími vysoce kvalitními surovinami.
Ochrana – výsledekem jsou koncentráry Hmelt, které jsou zabaleny v nejčistším a nejšetrnějším materiálu. Sklo a hliník, je 100% recyklovatelný a nekonečně opakovaně použitelný. Jde o jediné materiály, které jsou schopny chránit integritu botanických výtažků.

.

.

TŘETÍ PROCES – HMELT UMOŽŇUJE SEBEVYJÁDŘENÍ POMOCÍ JEDINEČNÝCH BAREVNÝCH ODSTÍNŮ
Význam barvy – nechte, ať barvy mluví za Vás. Výběr barvy patří do složek neverbální komunikace, barvy komunikují instinktivním, okamžitým a hlubokým způsobem. Barvy vyjadřují náladu, vystihují Vaši osobnost, vyvolávají v lidech emoce, inspirují, vybízejí k akci. Barvy o Vás mnoho prozradí!
Vzorník – díky vzorníku si každý může vybrat vlastní chromatické znamení, které dokreslí pravý výraz jejich osobnosti. Každá z barev Hmelt ukrývá svůj vlasní a hlubší význam. Vzorník je vyroben z odpadu z cukrové třtiny, pro jeho výrobu tedy nepadl ani jeden strom!
Sebevyjádření – každý zákazník odchází ze salonu jako nový člověk, najde svůj vysněný odstín, dokreslí svoji osobnost a vyjádří svoji náladu.
Hmelt je alchymický koncentrát, který vám umožní vyjádřit tajemství, záři, harmonii, kouzlo, energii, eleganci a zábavu.

.

OWAY HMELT – PŘÍMÝ PIGMENTLahvička hmelt bez textu 300

NEJŠETRNĚJŠÍ A NEJEKOLOGIČTĚJŠÍ PŘÍMÝ PIGMENT NA TRHU

.

VÝHRADNĚ PRO SALÓNNÍ POUŽITÍ

.PRO SALÓNNÍ POUŽITÍ

Oway Hmelt je revitalizující barvící koncentrát s obsahem čistých fair trade rostlinných fytopigmentů, které jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin, díky kterým budou vlasy zdravé a plné lesku.

Rostlinné pigmenty rozjasňují vlasové vlákno ať už přirozených či barvených vlasů. Díky nim budete moci poskytnout svým zákazníkum vysoce individualizovanou péči, která znovu rozzáří stávající barvu, zakryje šediny nebo dodá nové barevné odlesky zesvětleným vlasům.

Jednotlivé barevné pigmenty lze i mixovat a regulovat přitom intenzitu barevných odstínu. Pro použití OWAY Hmelt není zapotřebí žádné aktivační činidlo a lze jej kombinovat také s produkty OWAY. Hmelt je možné míchat s Hcolor, Hnectar a Hmilk No Stress, jednoduše jej lze také přidat do šampónů či masek. Jistě Vás bude bavit i míchat jednotlivé Hmelt pigmenty mezi sebou či aplikovat pigmenty přímo na vlasy a vytvořit tak jednotlivé  barevné prameny či oživit barvené či přirozené vlasy jedním zářivě barevným proužkem.

Délka působení: 15 minut.

Neobsahuje: Parabeny, vazelínu, umělou parfemaci.

Velikost balení: 50 ml

Balení: ekologické sklo amber glass s pipetou.Balení je uzavíratelné a znovu použitelné.

.

Vzorník barev:

.

.

TIPY A POSTUPY NA BAREVNÉ ČAROVÁNÍ S HMELT V KOMBINACI S DALŠÍMI PRODUKTY OWAY

.

Pro zvýšení intenzity barvy:
40 g HMILK NO STRESS + 20 kapek HMELT. Chcete-li zvýšit intenzitu barvy, zvyšte množství kapek koncentrátu v závislosti na požadovaném účinku. Pro rozhodující barevné a pastelovské výsledky aplikujte HBleach.
Pro zvýšení lesku a odrazu barvy:
HNECTAR: 60 g HNECTAR + 10 HMELT kapky + 60 g HCATALYST.
HCOLOR: 60 g HCOLOR + 10 HMELT kapky + 90 g HCATALYST.
Re-pigmentace:
Naneste čistý HMELT přímo na vlasy před aplikací HCOLOR nebo HNECTAR.
Pro neutralizace nežádoucích účinků:
Proti žluté barvě a pro dodání nového odstínu blond vlasům přijedte 20 kapek HMELT Mysterious purple (tajemná purpurová) do HMILK NO STRESS nebo do vybraného OWAY HAIR BATH podle typu ošetřovaných vlasů.

.

.OWAY HMELT MASK – REVITALIZAČNÍ MASKA

.

PRO DOMÁCÍ I SALÓNNÍ POUŽITÍ

.

Maska Hmelt oživuje a zintenzivňuje barvu a brilantnost barevných a přirozených vlasů. hmelt mask ořezVlasům dodává jasné odlesky a prodlužuje trvání barvy vlasů. Organická divizna dodává neuvěřitelný jas, šťovík kadeřavý remineralizuje vlasové vlákno. Chrání a hydratuje ošetřené a přirozené vlasy do hloubky. Její aplikace je snadná a tak je určena i pro domácí použití. Každého jistě ohromí jak složení, jednoduchost použití, tak  skvělý výsledek.

.

Délka působení: 5 minut.

.

Velikost balení: 125 ml.

.

Vzorník barev:

.

Hmelt barvy ve stojanu

.

.

OWAY ROLLAND HMELT TOOLSHmelt vzorník - 300

.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT PRO SALÓNNÍ POUŽITÍ

.

Hmelt přichází s doplňkovým sortimentem pro řadu Hmelt, který doladí Váš salón

k dokonalosti.

  • HMELT Chromatic chart – vzorník barev
  • HMELT Mask wooden expo – dřevěný prodejní stojan na Hmelt Mask
  • HMELT Visual – dřevěný stojan na plakát
  • OW Straw Bowl – mistička na míchání barev z recyklovaného materiálu
  • OW STRAW BRUSH – štětec na nanášení barvy z recyklovaného materiálu

 

.

 

 

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

Organická divizna

Divizna zajišťuje proces fotoluminiscence: absorbuje nejsilnější UV záření, které přeměňuje na brilantní lesk.  Organická divizna chrání proti foto-oxidačnímu stresu způsobenému UV zářením. Brání proti vypadávání vlasů a vlasy zesvětluje.

Biodynamický šťovík kadeřavý

Pěstuje se pomocí biodynamické metody, což je nejčistší a nejzdravější zemědělská technika, která zcela vylučuje používání pesticidů a syntetických látek. Obsahuje v sobě vysoký podíl železa, hořčíku, draslíku a vápníku, který remineralizuje vlasové vlákno, zatímco vitamín A a C dodává energii a působí jako antioxidant. 

Fair Trade phytopigmenty

Exkluzivní phytopigmenty (kramerie, janovec metlatý, vlašský ořech, lykopen, kurkuma a šafrán) chrání vaše vlasy před antioxidanty.

.

.

PREZENTACE VÝSLEDKŮ PRÁCE S HMELT A HMELT MASK