kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | HEAD.SPA PREMIUM
24402
page-template-default,page,page-id-24402,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

HEAD.SPA PREMIUM

.

.

Tento unikátní OWAY HEAD.SPA PREMIUM cílený program byl speciálně navržen nejen pro regeneraci vlasů a zároveň pokožky hlavy, ale také pro obličej a celé tělo.  Dopřejte si jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to nejen ve svém oblíbeném OWAY salonu v rámci holistic wellnes procedur, ale také v pohodlí našeho domova. Užívejte vůně, jemnost a dokonalou péči, kterou produkty OWAY HEAD.SPA PREMIUM nabízejí všem milovníkům relaxace, protože skutečný současný luxus je čas, který věnujete péči o sebe.

.

Našim zákazníkům nabízíme širokospektrální zážitek v kadeřnickém salonu SPA, který nabízí exkluzivní služby vytvořené pro krásu, pohodu a především celkovou relaxaci. V salonu dostanete profesionální konzultaci, jedinečnou a excelentní službu a na závěr doporučení produktů pro domácí hýčkání těla i mysli. 

 

 

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

Aromaterapie

Krásná a příjemná vůně nepotřebuje slova. Nic nevytváří hlubší, jasně definovaný a paměťově spojené zobrazení než sama zkušenost. S OWAY Aroma Essential Cloud Diffeuser se ve SPA salónu rozvoní vůně NOTA po celé místnosti. Vůně kombinuje citrusové plody, svěžest fenyklu a smyslnou vanilku.

Uvítací ceremonie

V našem HEAD.SPA salónu jsme připravili speciální uvítací ceremoniál, který se skládá z jednoduchých gest a masáží. Všechny doteky jsou pečlivě vybrány a prováděny v konkrétní sekvenci – od hlavy až po ramena – je potřeba uvolnit napětí a připravit se na ještě příjemnější zážitek.

.

Biodynamická degustace

OWAY AROMA bylinný čaj je dokonalá a vznešená kombinace spojená s uvolněním těla, mysli a vnímáním vůní a chutí. Směs je složená z biodynamických a organických složek. 

.

Specializovaná analýza SCALP

Při použití TRICHO kamery bude diagnostika vlasů přesná a zjistí se stav vašich vlasů a vlasové pokožky. Následně bude stav pečlivě  vyhodnocen i s nedostatky. V dalším kroku se navrhne léčba s důrazem na pokroky v léčbě vašich konkrétních problémů. 

.

Hudební terapie

Hudební terapie charakterizuje prostředí a obklopuje zákazníky v uvolněné a harmonické atmosféře. Výběr relaxační a meditační hudby je výhradně pro salony HEAD SPA.

.

Chromoterapie

Cílem CHROMOTERAPIE je obnovit naší základní energetickou rovnováhu. Barevné světlo, které je vyzařované speciálním světlem se používá místo jehel, stimulace nebo specifických masáží. Samoregulační a samoléčivé mechanismy mohou být aktivovány tímto typem léčby. Pacient se vrátí do stavu zdraví a psychofyzického blahobytu.

.

Relax a masážní techniky
V našich SPA salónech se uvolňujete díky de-stresujícím gestům masáže Darshan, která se děla od zad k hlavě. Masáž je navržená po dobu pobytu a relaxace v salónu.
.
Prostřednictvím otázek, dotazů a nasloucháním navrhne kadeřník s vaším souhlasem střih nebo styling vlasů, který bude přizpůsobený vašemu životnímu stylu.
Chcete-li vytvořit účes, tak je vždy používán profesionální biodynamický styling z řady produktů Organic Way, které jsou založeny na přírodních, biodynamických, organických složkách.
.
HEAD.SPA salón prostřednictvím Morpho-chronické analýzy doporučí nejvhodnější návrhy na barvení s Hcolor nebo Hnectar, které jsou naše holistické barvící formule.
.
HEAD.SPA PREMIUM produkty jsou navrženy pro použití na vlasy, pokožku hlavy, ale také obličej nebo celé tělo. Každý produkt se může stát nezbytnou součástí vašeho každodenního odpočinku v pohodlí domova nebo občasné a příjemné návštěvy SPA salónu.
.
.