kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAY CELEBRATION 2017
22450
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22450,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

OWAY CELEBRATION 2017

Známá fotografka Lucie Robinson následuje Organic Way příběh!

Praha, 25. srpna 2017 – 9 známých osobností a jejich životní styl, 9 barevných různorodých kontinentů, 1 značka s ekologickou filozofií… Lucie Robinson na fotografiích zachytila proměnu herce Saši Rašilova, Jaromíra Noska, herečky Ivany Jirešové, Petry Špindlerové, muzikanta Mikoláše Růžičky, DJ Ladidy, ilustrátorky Zuzany Osako, zpěvačky Světlany Nálepkové a módní návrhářky Josefíny Bakošové. To vše pod taktovkou organické vlasové značky OWAY ROLLAND (Organic Way). Příběh s celoživotním vztahem k přírodě spojuje právě kosmetika OWAY ROLLAND.

.

Ve vlasovém stylingu by neměl být prostor pro úzkoprsost. Je čas myslet kreativně, nebát se výzev a zároveň brát ohledy na naši přírodu. Mantinely ekologické profesionální péče posouvá novinka italské značky OWAY ROLLAND – revoluční a pro vlas zcela šetrný pigment. A právě pigment se stal klíčovým hráčem v kolekci OWAY CELEBRATION 2017, která spojila 9 kadeřníků z několika měst, skvělou Lucii Robinson a 9 známých tváří.

.

Pro originální snímky, reflektující především přirozenost, byly vybrány osobnosti, které mají kladný vztah k přírodě a ekologii. „Každý z nich má svůj zajímavý příběh stejně jako OWAY ROLLAND,“ vysvětlila Martina Sikorová, manažerka OWAY ROLLAND pro ČR a SR. Myšlenka zvěčnit významné tváře při tvorbě kolekce OWAY CELEBRATION 2017 je hlavně poděkováním kadeřníkům a jejich salonům za spolupráci se značkou Oway. Každý kadeřník dostal svou tvář pro vytvoření zajímavého looku. Saša Rašilov se svěřil do péče salonu Florian Hair a nemohl si zkušenost vynachválit: „Byl jsem nadšený střihem i modrou barvou, ale hlavně mě nadchly produkty OWAY ROLLAND. Každý produkt má svou čistou specifickou vůni jako třeba hřebíčkový kondicionér, to je naprostá pecka.“ V Eco Art Salonu OWAY ROLLAND protnuly vlasy herečky Ivany Jirešové barevné pruhy grepové barvy a nutno dodat, ze na fotografii vypadá velmi svůdně. „Při přípravách mě očarovalaly nádherné přírodní vůně produktů OWAY ROLLAND,“ říká Jirešová. Muzikant Mikokáš Růžička zase získal v kadeřnictví Tony & Guy nový styling nejen účesu, ale také vousů. „Zpočátku jsem se po zásahu necítil ve své kůži, běžně se totiž stříhám doma sám, ale už druhý den jsem se se svou novou tváří ztotožnil a musím říci, že je to super. OWAY ROLLAND má dokonce svou barber sadu pro domácí užívání a to mě zaujalo,“ říká Růžička.  DJ Ladida slušely nabarvené vlasy do fialového odstínu a herec Jaromír Nosek zase získal zajímavé kovově šedé šediny. Nadšená byla také zpěvačka Světlana Nálepková. „V EcoArt Salonu Rolland jsem se cítila jako doma, dřevěný interiér v souladu s vůní používaných produktů vytváří velmi příjemnou atmosféru,“ říká Nálepková. Kreslířka Zuzana Osako po zásahu představovala rozevlátou vílu. Herečka Petra Špindlerová vyhledává pouze přírodní produkty v celkové péči o tělo, dokonce se nechala slyšet, že si nějakou dobu umývala hlavu pouze teplou vodou. „Produkty OWAY ROLLAND mě očarovaly, už jen balení ve skleněných lahvičkách je mi sympatické a když mi dali přeliv, díky kterému jsem získala krásný lesk, totálně jsem se do Oway zamilovala,“ říká Špindlerová. Modní návrhářka Josefína Bakošová, která vede svou galerii Harddecore se ve spolupráci se Sistersconspiracy postarala o styling. Ovšem Bakošová pozovala i před objektivem fotografky a prošla si zásadní změnou. Po skončení proměny v Olomouckém studiu Art Hair zdobily zelené vlasy, copánek, piercing v nose a uších. „Byla jsem někdo úplně jiný, ale musím říci, že mě to moc bavilo a z výsledné fotky jsem nadšena,“ říká Bakošová.

.

Značka OWAY ROLLAND je profesionální organická vlasová i tělová kosmetika, která na trh uvádí vždy jen skutečně funkční a bezproblémové přípravky a produkty plné velkého množství organických a biodynamických aktivních ingrediencí. OWAY ROLLAND není o dosahování cílové pásky v první linii, ale o skutečném naplnění v udržitelném duchu. Produkty dýchají méně chemie, nepracují s aerosoly a s barvou, která nečpí, se výjimečně dobře pracuje. Součástí nabídky značky je také certifikovaná přírodní pleťová řada pro kosmetičky, maséry a jejich klientelu. Ve chvíli, kdy se pro vás OWAY ROLLAND stane životním stylem, můžete si pořídit třeba sójovou svíčku z kolekce Home ovoněnou čistě jen esenciálními oleji, nebo ekologický přípravek na nádobí či mytí ovoce. U toho si vypijete unikátní biodynamicky vypěstovanou čajovou směs a následně si dopřejete květovou lázeň.  Šetrný bezamoniakový profesionální systém OWAY ROLLAND vychází z tradiční japonské medicíny. Dodržuje ekologické zásady a dbá na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi. Dokonalá vícesmyslová vlasová, tělová a pleťová péče s obsahem esenciálních olejů, hydrolátů a čistých mikronizovaných rostlin pocházející z „KM0“ biodynamického zemědělství. Produkty OWAY ROLLAND používají kadeřnické salony po celé ČR a právě tam si je můžete zakoupit pro domácí použití. Více informací naleznete zde: http://organic-way.cz/

.

Eco Art Salon OWAY ROLLAND je výhradním dovozcem vlasové a tělové kosmetiky OWAY ROLLAND. Veškeré produkty je možné přímo v salonu zakoupit a dopřávat si tak péči organických produktů v pohodlí domova. V salonu, který spojuje krásu těla, ducha a mysli se můžete dále vzdělávat na doplňkových seminářích a workshopech a potkávat se na lekcích jógy či na přehlídkách a vernisážích s talentovanými umělci. Navštívit Eco Art Salon OWAY ROLLAND můžete na adrese: Francouzská 17, Praha 2 – Vinohrady. Více informací naleznete zde: http://ecosalonrolland.cz/

.

Minimalistická móda oživená prvky elegance kombinované s pohodlnými, ležérními střihy. To je Josefína Bakošová, která klade důraz převážně na kvalitní a exkluzivní materiály s propracovanými střihy, zakládající se na variabilitě a netradičním provedení. Kolekce jsou 2x ročně představovány v limitovaných sériích. Bakošová se zároveň také věnuje zakázkové tvorbě a stylingu. Více na: http://josefinabakosova.com/

Hvězdy v zákulisí!

MIROSLAV NOSEK, herec

HAIR: Studio Black & White Brozany nad Ohří,
HAIRSTYLIST: Miroslav Popper
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND & OAK Czech Republic

BARVA: OWAY ROLLAND Hbleach 6% + Hcolor 8.1 + 9.1 + 0.1 + 2.7

STYLING: OAK Beard Balm, OWAY ROLLAND Boho Pomade

MIREK POPPER, hairstylist

V roce 2008 založil vlastní kadeřnické Studio Black and White a od té doby spolupracuje se světovými značkami. Za sebou má účast na mezinárodních sympoziích v zahraničí, včetně Las Vegas, Londýna, Barcelony nebo Berlína. Rád se vzdělává i v londýnské akademii Toni&Guy, pro tuto značku také několik let pracoval v Praze. Absolvoval rovněž semináře pod vedením britského týmu Mazella&Palmer a v neposlední řadě se posledních pár let věnuje vzdělávání v pánském střihu a holení (barber) pod vedením Darryna Pitmana a Teda Dala Watkinse, jež jsou jedněmi z nejlepších londýnských holičů.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OAK BEARD BALM

Kombinuje vyživne vlastnosti BEARD OIL s tvarovacim efektem BEARD HOLD. Vyživuje kořinky vousů a dodava tvar. Organicky olej z brokolicovych semen uzavira každy jednotlivy vous vyživnou a ochrannou vrstvou, diky včelimu vosku se vousy daji snadno tvarovat. Vysoce koncentrovany extrakt z kopřivy posiluje kořinky a dodava jim vitamin A a C. BEARD BALM snižuje tvorbu lupů, omezuje ztratu vousů a ma protizanětlivy učinek po holeni. Je vhodny i pro citlivou pokožku.
Esencialni oleje zanechavaji přijemně jemnou vůni vetiveru, jalovce a grapefruitu.

OWAY ROLLAND BOHO POMADE

Modelovaci pasta s jemnou fixaci pro přirozenÝ a dynamický účes s obsahem jablečniku, černÉ quinoi, meduňky a maruloveho oleje. Pasta je vhodna jak pro roztřepene, tak i pro uhlazene učesy. Definuje vlny a zaroveň zjemňuje krepate vlasy.

JOSEFÍNA BAKOŠOVÁ,

módní návrhářka

HAIR: Art Hair Design Olomouc, Pavlína Hegarová
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND: Hcolor 0.0 s 6% + 0.0 s 2.7%
STYLING: OWAY ROLLAND Smoothing Fluid, Bio-Rich Water

PAVLÍNA HEGAROVÁ, hairstylist

Pavlína naplno rozvíjí svůj kadeřnický talent v zázemí krásného partnerského salonu OWAY ROLLAND
v Olomouci – Art Hair Design. Píli, nadšení, zapálení a chuť vymykat se konvenčnímu způsobu života si vzala za své a proto jí učarovala i specifická filozofie OWAY ROLLAND, která ji dovedla až do OWAY ROLLAND ACADEMY & SHOWROOM, kde externě působí jako školitelka.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND Smoothing Fluid
Šetrný ochranný fluid vyhlazující a hydratující suché rozlítané vlasy. Chrání a zaceluje konečky. Obsahuje extrakty z biodynamického kmínu a damašské růže, burity olej a povrchově aktivní látky z kokosu a babasu. Chrání vlasy během tepelné úpravy, působí antistatický bez zatížení – proto neztrácejí svůj přirozený objem.
OWAY ROLLAND Bio-Rich Water
Lehká hydratačni bio voda pro všechny typy vlasů s extraktem z jablečníku, černé quinoi, biodynamicky vypěstované meduňky a s obsahem marulového oleje pro vyrovnání povrchu vlasů
před česanim, střiháním a tepelnou úpravou. Vytváří na vlasech ochranný film, který je chráni před nepříznivými vlivy počasí a okolního prostředi, jako jsou smog a prach.

LINDA ŠTĚPNIČKOVÁ,

aka DJ Ladida

HAIR: ECO ART SALON OWAY ROLLAND Praha, Jindřich Machuta
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hbleach 9% + Hmilk No Stress, tónování Hcolor 11.17 s Hcatalyst 2.7%, Hcolor 10.1, Hplus 0.7 + 0.6
STYLING: OWAY ROLLAND: Smoothing Cream, Sea Salt Spray

JINDŘICH MACHUTA, hairstylist

Jindřich je od února 2016 hairstylistou v ECO ART ORGANIC BEAUTY SALON & SHOWROOM, kde působí
také jako školitel a koordinátor akademie. Dráhu kadeřníka odstartoval v roce 2006 ve společnosti Bomton. Od roku 2008 po tři roky pracoval ve studiu Journal a v letech 2011-2016 rozvíjel svůj kadeřnický um v salonu Robert Starý. Zároveň se věnoval trenérské činnosti v Česku a na Slovensku – se zaměřením jednak na koloristiku, ale z větší části na střihové techniky.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND SMOOTHING CREAM
Uhlazující ochranný krém na suché, rozlítané a poškozené vlasy s hloubkově hydratačními a regeneračními účinky. Obaluje kutikulu, hydratuje a vyživuje do hloubky vlasu. Obsahuje extrakty
z biodynamickeho kmínu, z damašské růže, dále burity olej a povrchově aktivní látky z kokosu a babasu.
OWAY ROLLAND SEA SALT SPRAY
Fixační sprej pro dosažení „plážového efektu“ s obsahem mořské vody z Bali, jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulového oleje. Sprej hydratuje a mineralizuje vlasy bez zatíženi se střední
fixací a matným efektem.

PETRA ŠPINDLEROVÁ,

herečka

HAIR: FELIX Atelier Ostrava, Ondřej Horvath
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hcolor 9.31 + 0.0 + 2.7%
STYLING: OWAY ROLLAND Volumizing Root Spray, Shabby Mud

ONDŘEJ HORVATH, hairstylist

Ondřejovi se podařilo propojení kadeřnického umění, světa módy a kultury v jeho nádherném atelieru
a showroomu FELIX v centru Ostravy. Několik let pracoval pro společnost Schwarzkopf Professional ČR A SR, ve které působil jako odborný trenér a člen vzdělávacího týmu. Pracoval jako stylista se značkou Kevin
Murphy a také pro prestižní show MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND, kde tvořil vlasové kolekce pro nejlepší české designery. Jeho dlouhodobý přístup k zákazníkům se vyznačuje
především přirozeností a jemnými efekty se zaměřením na střih a barvu.

POUŽITÉ PRODUTKY:

OWAY ROLLAND VOLUMIZING ROOT SPRAY
Bezoplachový ochranný sprej pro dosažení maximálního objemu i těch nejjemnějších vlasů, které trpí nedostatkem vitality a lesku. Unikátní dávkovací hlavice umožňuje aplikaci od kořinků ke konečkům, aniž by byly vlasy jakkoli zatíženy. Po použití jsou vlasy výrazně lesklejší, rozzářenějši a mnohem lépe se upravují. Kůra Volumizing obsahuje extrakty z řebříčku, ze zázvoru a fialové rýže a dále například bavlníkový olej a sojové proteiny.
OWAY ROLLAND SHABBY MUD
Jemné fixační bahénko pro vytvoření roztřepeného a nedbalého účesu všech střihů a délek pro lesklé, vitálni a pružné vlasy. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulový
olej. Svým jedinečným složením vlasy chrání před nepříznivými okolními vlivy a nepřízní počasí.

SAŠA RAŠILOV, herec

HAIR: Florian Hair Praha, Jan Florian
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hcolor 6.1 + 2,7% + Hmilk No Stress
STYLING: OWAY ROLLAND Curly Potion, Shaping Putty

JAN FLORIAN, hairstylist

Sedm let pracoval v profesionálních salonech v Austrálii. Za životní mezník považuje roční kontrakt v salonu Noddy’s (spolupráce s australským kadeřníkem roku Shanem Henningem), důležitá ale byla i dvouletá spolupráce s Michaelem Wolffem (salon v Sydney proslulý avantgardním funky stylem). V roce 2004 založil salon Florian Hair. Pravidelně se účastní vrcholných kadeřnických seminářů a workshopů a předává své zkušenosti dalším profesionálům v rámci vlastního školicího centra a OWAY ROLLAND ACADEMY & SHOWROOM. Získal prestižní ocenění Diploma Award na TONI&GUY Academy v Londýně a další ocenění. Jan Florian je kadeřník celou svou duší, jeho prioritou je vhled do zákazníka a otevřený, kreativní, individuální přístup k účesu. „Focení pro Oway Celebration 2017 je pro mne to, že obětuji svůj volný čas, čímž si uvědomím, že chtít znamená vždy hranice. Hranice nechci. Posouváme sami sebe dopředu díky tomu, že se cítíme být stále dítětem a studentem.
Děkuju Martině Sikorové a Lucii Robinson, toto focení mi dalo motivaci dělat další, už jen kvůli tomu, jaký se na něm sešel tým. Bez týmu se nemůže nikdo nic víc naučit.“

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND Curly Potion
Fixační sprej pro vlasy kudrnaté, vlnité a po trvalé. Kudrnám dodává objem, strukturu a pravidelný tvar bez zbytečného zatíženi. Vlasy jsou lehce tvarovatelné, lesklé a plné vitality a energie. Obsahuje extrakty z lékořice a třezalky, vzácný andirobový olej, sojový a makadamový olej. Vlasům dodává středně silnou fixaci.
OWAY ROLLAND Shaping Putty
Modelující guma obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi, meduňky a také marulový olej. Posiluje tvar a objem vlasů a tím strukturuje účes. Vhodná pro středně dlouhé až dlouhé vlasy,
které jsou slabé a jemné. Po celý den tak účes získává hedvábný lesk, objem, tvar a je chráněn před negativními okolními vlivy.

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ, herečka, šansoniérka

HAIR: Salon Délice Praha
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hcolor 9.1 + 11.17 + 9%, Hnectar 9.0 + 9.1 + 2.7%
STYLING: OWAY ROLLAND Smoothing Cream, Glamshine Cloud, Sculpting Mist

SALON DÉLICE PRAHA

Elegantní účes, kreativní barevnost a styling, jakkoli složitý, to vše vám v salonu Délice dokážeme vytvořit. Věnujeme se dámským i pánským účesům. Všichni naši kadeřníci jsou zkušení profesionálové, kteří také s pomocí špičkové přírodní vlasové kosmetiky OWAY ROLLAND podtrhnou a rozvinou vaši přirozenou krásu vlasů i pleti.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND Smoothing Cream
Uhlazující ochranný krém na suché, rozlítané a poškozené vlasy s hloubkově hydratačními a regeneračními účinky. Obaluje kutikulu, hydratuje a vyživuje do hloubky vlasu. Obsahuje extrakty z biodynamického kmínu, z damašské růže, dále burity olej a povrchově aktivní látky z kokosu a babasu.
OWAY ROLLAND Glamshine Cloud
Unikátní vyhlazující olej ve spreji určený pro středně dlouhé až dlouhé vlasy dodávající neodolatelný zářivý lesk a hebkost. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi či meduňky a také marulový olej. Na kutikule vytváří film, který chrání povrch vlasů před okolními vlivy a jejich případným narušením. Vlasy jsou nádherně zdravé, lesklé a v průběhu celého dne vyživované do hloubky.
OWAY ROLLAND Sculpting Mist
Ekologický zpevňující sprej pro silnou finální fixaci účesu po celý den bez zatížení. Fixuje a ponechává vlasy pružné s přirozeným efektem. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulový olej. Bio složení nezanechává ve vlasech nežádoucí nánosy a stopy po stylingovém produktu, je vhodný i pro jemné vlasy trpící nedostatkem objemu.

IVANA JIREŠOVÁ, herečka

HAIR: ECO ART SALON OWAY ROLLAND Praha, Jitka Divišová&Ondřej Kabrna
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hbleach (v kombinaci s Hmilk a 6% Hcatalyst) balayage + babylights pro dosažení co nejvíce přirozeného looku, na vlhké vlasy + Hcolor 11.17 s Htone na cca 10 minut
STYLING: OWAY ROLLAND Smoothing Cream, Thermal Stress Protector, Sculpting Mist

JITKA DIVIŠOVÁ, hairstylist

Jitka je velmi talentovaná a precizní  kadeřnice s mnohaletou praxí. Její doménou je barevná typologie a koloristika, specializuje se i na problematiku vlasové pokožky. Zastává názor, že jen ze zdravé pokožky roste zdravý vlas. Je školitelkou OWAY ROLLAND ACADEMY & SHOWROOM, setkat se s ní můžete především na seminářích a školeních „SPEED DAY TRAINING“.

ONDŘEJ KABRNA, hairstylist

Ondra v ECO ART SALONU OWAY ROLLAND naplno využívá svůj kadeřnický um. Za dobu své praxe měl možnost zdokonalovat své techniky pod vedením špičkových kadeřnických tvůrců, jeho předností je velmi příjemné vystupování a klientský servis včetně anglického jazyka. Je také školitelem v OWA ROLLAND ACADEMY & SHOWROOM.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND Smoothing Cream
Uhlazující ochranný krém na suché, rozlítané a poškozené vlasy s hloubkově hydratačními a regeneračními účinky. Obaluje kutikulu, hydratuje a vyživuje do hloubky vlasu. Obsahuje extrakty z biodynamického kmínu, z damašské růže, dále burity olej a povrchově aktivní látky z kokosu a babasu.Vlasům dodává hebkost a pružnost svým zvýšeným obsahem proteinů z pšenice.
OWAY ROLLAND Thermal Stress Protector
Středně fixační sprej s tepelnou ochranou, který chrání vlasy před teplem od žehličky nebo vysoušeče. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi či meduňky a také marulový olej. Prodlužuje styling, chrání zdraví vlasů a zanechává jejich povrch extra lesklý.
OWAY ROLLAND Sculpting Mist
Ekologický zpevňující sprej pro silnou finální fixaci účesu po celý den bez zatížení. Fixuje a ponechává vlasy pružné s přirozeným efektem. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulový olej. Bio složení nezanechává ve vlasech nežádoucí nánosy a stopy po stylingovém produktu, je vhodný i pro jemné vlasy trpící nedostatkem objemu.

ZUZANA OSAKO,

ilustrátorka, výtvarnice

HAIR: TONI&GUY Michalská Praha, Martina Šimáčková
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND Czech Republic
BARVA: OWAY ROLLAND Hbleach 6%, Hcolor 11.17 + 9.1 + 0.6 + 2.7%
STYLING: OWAY ROLLAND Thermal Stress Protector, Sea Salt Spray, Sculpting Mist

MARTINA ŠIMÁČKOVÁ

Na pozici technical director v TONI&GUY pracuje Martina Šimáčková již od roku 2006. Je také hlavní technoložkou a školitelkou salonu této značky v Michalské ulici. Velmi progresivní členka tamního týmu kadeřníků se nebojí výzev a snaží se neustále překračovat své vlastní limity. Její práce je vždy precizní, s velkým akcentem na detail. Salon TONI&GUY v Michalské ulici kromě odborných seminářů pro kadeřnické profesionály nabízí také zajímavé akce pro zákazníky, např. úterý a středy Cheap&Chic, kdy je dámský střih za 790 Kč a pánský za 590 Kč, nebo Studenské dny každé pondělí, kdy držitelé platného studentského průkazu pořídí střih s 50% slevou a barvu s 30% slevou.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OWAY ROLLAND Thermal Stress Protector
Středně fixační sprej s tepelnou ochranou, který chrání vlasy před teplem od žehličky nebo vysoušeče. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi či meduňky a také marulový olej. Prodlužuje styling a zanechává extra lesklý povrch vlasů.
OWAY ROLLAND Sea Salt Spray
Fixační sprej pro dosažení „plážového efektu“ s obsahem mořské vody z Bali, jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulového
oleje. Sprej hydratuje a mineralizuje vlasy bez zatížení se střední fixací a matným efektem.
OWAY ROLLAND Sculpting Mist
Ekologický zpevňující sprej pro silnou finální fixaci účesu po celý den bez zatížení. Fixuje a ponechává vlasy pružné s přirozeným efektem. Obsahuje výtažky z jablečníku, černé quinoi, meduňky a marulový olej. Bio složení nezanechává ve vlasech nežádoucí nánosy a stopy po stylingovém produktu, je vhodný i pro jemné vlasy trpící nedostatkem objemu.

MIKOLÁŠ RŮŽIČKA,

akademický malíř, hudebník, producent

HAIR: TONI&GUY Michalská Praha, Dalibor Hajdin
MAKE-UP: Eliška Matějková
STYLING: Josefína Bakošová
PHOTOGRAPHY: Lucie Robinson, 2017
FOR: OWAY ROLLAND & OAK Czech Republic
STYLING: OAK Beard Hold, OWAY ROLLAND Quick Glue

DALIBOR HAJDIN

Dalibor Hajdin aka Delikvent je fanouškem Star Wars a klasických komiksů jako jsou Hellboy, Batman či Constantin Hellblazer a miluje
vše, co k nim patří. Čas, který nevěnuje práci, tráví nejčastěji s přáteli při sportu. Bezmezná láska a vášeň pro práci ho vedou k tomu,
aby neustále posouval hranice svého umění, v němž propojuje módní trendy s tradičními kadeřnickými a holičskými postupy.
Jeho nekonvenční cesta je důkazem toho, že kadeřnické umění má neomezené možnosti a že když člověk „zamaká“ a věnuje se své
práci naplno, může dosáhnout všeho, co si předsevzal.

POUŽITÉ PRODUKTY:

OAK Beard Hold
BEARD HOLD dodává tvar vašim vousům. Čistě přírodní vosky a oleje pomáhají vous tvarovat tak, že uhlazují tvrdé a vyčnívající vousy. Vyhlazující efekt vylepšuje individuální tvar vousů a poskytuje dokonalý vzhled. Vůně je definována esenciálními oleji vetiveru, jalovce a grapefruit, jako v případě dalších produktů značky OAK.
OWAY ROLLAND Quick Glue
Lehká pasta určená pro ty nejnáročnější účesy, zajišťující jim extrémně silnou fixaci, aniž by vlasy ztratily svou flexibilitu. Vhodná pro krátké až středně dlouhé vlasy. Styling vypadá naprosto přirozeně, vyniká tvar a struktura účesu.