kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | OWAY BEAUTY FACE 2018
23446
page-template-default,page,page-id-23446,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OWAY BEAUTY NEW

.

Špičková receptura s obsahem nejméně 98,8% přírodních nebo přírodně získaných ingrediencí.

.

Certifikovaná pleťová péče vyrobená z čerstvých a zdravých přírodních ingrediencí, které pochází z kontrolovaného zemědělství.

OWAY Beauty přináší vyživující a efektivní složení působící blahodárně na pokožku. Sametové krémy se krásně vstřebávají do pokožky. Vybrané drahocenné oleje rozjasňují a vyživují pleť do hloubky. Neobyčejné vůně přináší čisté esenciální oleje, díky kterým se kosmetická péče stane nezapomenutelným zážitkem pro vaši pleť i smysly.

 .

Oway Beauty new pro vás vybrala ty nejlepší ingredience k vytvoření vyživujících a účinných beauty receptů, které nabízejí vaší pleti perfektní výživu po celý den.

.

ČERSTVÁ: volíme jen ty nejlepší zero-mile ingredience a vybíráme RAW látky, které zajišťují maximální koncentraci aktivních složek.

BEZPEČNÁ: provádíme přísné testy, které spolu s mimořádným výběrem a selekcí ingrediencí významně snižují riziko citlivosti a alergií. Testováno na přítomnost niklu: OWAY Beauty provádí specifický test, který umožňuje sledování jakýchkoliv stop po tomto toxickém kovu. Dermatologicky testováno:  tento test zajišťuje, že daný produkt prošel přísnými kontrolami, a že je nedráždivý a bezpečný.

ČISTÁ: každá OWAY Beauty formule obsahuje RAW látky z rostlin, pěstovaných nejčistšími metodami a technikami biodynamického a organického zemědělství.

ÚČINNÁ: vymýšlíme a vyvíjíme dle principů tzv. zelené chemie „green chemistry“.  Tato kombinace vědy a přírody dělá z OWAY Beauty jedinečné produkty, které nám garantují neagresivní složení a zároveň zlepšují kvalitu naší pokožky.

.

Navíc každý produkt obsahuje super aktivní složku, vybranou cíleně pro její vysokou účinnost.

.

Modella beauty 7

 

.

CERTIFIKÁT „NATRUE“

.

Certifikovaný produkt garantuje spotřebitelům bezpečnost a kvalitu.

.

OWAY Beauty řada je certifikovaná jedním z nejserioznějších a nejváženějších institutů pro akreditaci. „Natrue“ stanovuje extrémně striktní pravidla z hlediska RAW látek, složení, výrobního procesu a balení. Každý produkt certifikovaný „Natrue“ je podrobený kontrolám a inspekcím akreditačního institutu, který ověřuje, zda produkt vyhovuje podmínkám certifikace během úplně celého výrobního procesu.

NATRUE - TABULKA S PICTOGRAMY.

Natrue

BIODYNAMICKY PĚSTOVANÉ INGREDIENCE

 

Produkty OWAY Beauty obsahuji biodynamicky pěstované ingredience. Jedná se o nejryzejší a nejčistší metodu pěstování: bez pesticidů, herbicidů, insekticidů a umělých hnojiv používaných v konvenčním zemědělství.

Ortofficina

.

.

Biodynamický model pěstování respektuje rostliny, životní prostředí a následující tři základní principy:

.

 

Principy biodynamického zemědělství S

.

Biodynamicke ingrdience

.

.

FAIR TRADE INGREDIENCE

.

Oway (Ogranic Way) Rolland spolupracuje s mezinárodní fair trade sítí pro podporu rozvoje zemí třetího světa. Jsou to fair trade RAW látky získávané z projektů dlouhodobé udržitelnosti, které podporují ekonomiku místních komunit.

Mapa

.

NEOBSAHUJE

SLS & SLES FREE / PARABENY/SILIKON / VAZELÍNU / PEG, PPG & BG  / EDTA / BEZ UMĚLÉ PARFUMACE / BEZ UMĚLÝCH BARVIV / GMO / PHTHALATE /
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO / TESTOVÁNO NA PŘÍTOMNOST NIKLU

.

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

INGREDIENCE

Biodynamický červený pomeranč: stimuluje tvorbu kolagenu, má rozjasňující účinek.
Biodynamický vlašský ořech: působí proti stárnutí, vadám kůže a proti začervenání.
Organická chia: proti suchosti pleti, stimuluje obnuovuje lipidové bariéry
Organická Echinacea: normalizuje pokožku, má reepitelizační a zklidňující účinek, chrání pokožku před volnými radikály
Organická kalaba obvejčitá: antioxidant, chrání před volnými radikály
Etický zelený jíl: čisticí a protizánětlivé účinky, anti-age efekt
Etická patauá: vyživuje pokožku do hloubky a napomáhá prevenci úbytku vody z pokožky
Scutellaria alpina:“šišák“ rozjasňuje pokožku
Bioretinol: obnovuje hustotu kůže, vyplňuje vrásky a dělá pleť jasnější a hladší
Organicky pěstované ořechy: bohaté na vitamin C, flavonoidy a třísloviny, podporuje anti–age efekt
Mochyně drobnoplodá: chrání pleť před vnější agresí a zvyšuje jeho přirozenou sílu a sebeobranu, stimuluje syntézu kolagenu
Fialová rýže: zanechává pokožku jemnou a hebkou, charakteristická fialová barva pochází z vysokého anthokyaninového obsahu pigmentu, který dodává zvláštní anti–oxidační vlastnosti a zanechává pokožku jemnou a kompaktní 
.
.

SUPER AKTIVNÍ SLOŽKY

.

Bulbine frutescens (jagavka, kočičí ocásek) – elasticita / Organická zelená káva – tónování a zpevnění / Posilující komplex – chrání, uklidňuje / Anti-fatigue (protiúnavový) koncentrát – stimuluje, obnovuje hustotu pleti, anti-age / Alpine skullcap – rozjasňující účinek/ Vrbovka drchničkolistá – regulace kožního mazu, hydratační / Inca inchi – zvlhčuje do hloubky, ochraňuje / Mochyně drobnoplodá – ochraňuje, stimuluje syntézu kolagenu / Červený pepř – eliminuje tuky / Rostlina krásy – anti-ageing, neutralizuje oxidaci lipidů / Bylina nesmrtelnosti – antioxidant, poskytuje syntézu lipidů / 3D cukry – zvlhčující, vyhlazující, zklidňující účinky
BALZÁM NA RTY

.

PLEŤOVÉ KRÉMY

.

ČISTÍCÍ A PĚSTÍCÍ PÉČE O PLEŤ

.

.

.

.

PĚSTÍCÍ SÉRA A TONIKUM

.

.

.

.

  .

  .

  BYLINNÉ SMĚSI A TĚLOVÝ PEELING

  .

  DOPLŃKY OWAY BEAUTY

  .