kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | AGRICOLOR (ECO BARVENÍ)
24827
page-template-default,page,page-id-24827,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

 

         AGRICOLOR 

           PROFESIONÁLNÍ BARVÍCÍ ECO SYSTÉM 

.

.

.

.

.

.

MANIFEST AGROKOSMETIKY

.

Spoléháme na biodynamickou metodu, kterou pěstujeme na našich polích nejčistší byliny potřebné pro výrobu eco produktů naší značky Oway.  Extrakty z těchto bylin jsou přidávány do všech složek produktů. Naše receptury balíme do 100% recyklovaného skla a hliníkových obalů. Vyhýbáme se zbytečnému balení a volíme opakovaně použitelné a udržitelné materiály. Naše společnost je lidstvu a životnímu prostředí cenným partnerem.

.

.

.

.

AGRICOLOR JE ŘADA PROFESIONÁLNÍCH BAREV S VÍCE NEŽ 35% BIODYNAMICKY PĚSTOVANÉ ŠALVĚJE

.

.

.

Biodynamicky pěstovaná šalvěj je hlavní složkou v nových formulích pro profesionální barvení. Mimořádná koncentrace přesahující 35% biodynamicky pěstované šalvěje dává celému barvícímu systému uklidňující sílu, lesk a antioxidační účinky. Paleta duhových odstínu barev tohoto nového profesionálního barvícího systému je inspirovaná květinami a ovocem z přírody. Těmi nejcennějšími plody a gurmánskými delikatesami z celého světa. Odstíny připomínají barvy makových semen, doprovázeny domácí praženou kávou, třtinovým cukrem a neslazeným kakaem. V neposlední řadě nemůže chybět exotická rafinovaná himalájská sůl. V kombinaci s nadčasovou elegancí drahých kovů, jako je zlato a měď, vyniká rafinovaná béžová, živelně červená nebo tajemně purpurová. Odstíny jsou inspirovány přírodou. Celkem 76 mimořádně jasných a dlouhotrvajících barev dohromady se 7 barvícími systémy, které dopomáhají, aby barva byla výrazná a ohromující.

.

Celá řada Agricolor a propagační materiály jsou vytvořeny z udržitelných, recyklovaných materiálů. Obaly barvící řady Agricolor jsou vyráběné z hliníku, který lze recyklovat do nekonečna. Samotné obaly na barvy jsou vyrobeny z papíru TREE – FREE, získaného z odpadů z cukrové třtiny, která se na rozdíl od stromů nemusí kácet. Barevné palety jsou natisknuté na papír a zabalené stylově do dřevěných krabic. Láhve na Agritone a Agricatalyst, používané v Itálii na olivový olej, jsou vyrobeny ze skla, které je 100% udržitelným materiálem. Tento materiál můžeme též recyklovat do nekonečna.

.

Agricolor je řada, která chrání oceán a zvířata, které v těchto vodách žijí. Barva má až do 99,8% rozložitelné složky.

Agricolor je na trhu se skleněnými láhvemi (inspirovanými těmi na olivový olej) s vyvíječ 6, 9, 12%. Umí aktivovat veškeré bylinné ingredience a v barvě rozkládá pigment bez zesvětlení. To je přesně ten vynikající efekt. Formule barvy je bohatá na minerály a hlavní složkou je šalvěj. První permanentní barva, která obsahuje více jak 35% bylin z biodynamického pěstování.

Dalši ingredience jsou:
⁃       Italsky grep
⁃       mix minerální soli, aminokyselin, polyfenol, organické kyseliny (to zajišťuje elascitu vlasu a působí proti lámání)
⁃       olej z pichlavé sicilské hrušky (na hydrataci a jako přirozený antioxidant
⁃       je z 97% rozložitelný
⁃       papír se nepoužívá z živých stromu, ale z recyklovaného papíru
⁃       jednoduchá aplikace šetrná k pokožce a vlasům
⁃       míchání 1:1,5
⁃       při kontaktu s pokožkou je velmi lehká a nedráždí
⁃       100% krytí a až 5 zesvětlení, velký lesk
⁃       dermatologicky testováno – proti Niklu – který způsobuje alergie a získali ocení vysoce hypoalergení
⁃       Agri plus obohacený o pigment přidává se do barev na neutralizaci- umožňuje přesné výsledky barevného přani

.

.

.

 

.

.

.

MÍSTO, KDE SE ZRODILA PROFESIONÁLNÍ KADEŘNICKÁ KOLEKCE PRO ROK 2019. 

.

 

Kadeřnické studio Blue Tit působí v Londýně od roku 2011. Za pár let se dostalo mezi 10 nejlepších akademií a salónu krásy v multikulturním městě. Zkušenosti a možnost zkoušet nejnovější technologie jsou důležitými parametry, proč se studio Blue Tit dostalo do londýnských archetypálních městských čtvrtí. Tvoří komunitu města, zákazníků a také nadšenců kadeřnické a pečující kosmetiky OWAY. Na začátku roku 2019 přijali světový kadeřníci s mnohaletými zkušenost novou filozofii agricosmetic založenou na šetrné bylinné péči o naše vlasy, tělo, pleť a především duši, která je spojená s přírodou a oceánem, který musíme chránit a především společně obnovovat.

.

.

CREDIT: 

Creative Directions: BlueTit x Oway / Andi Hinteregger, Perry Patraszewski, Matt Gebbie / Products: Oway / Photographer: Danny Lowe / Styling: Sally Anne Bolton / Assistant: Celia Aria / Make-Up: Marco Antonio / Filmmaking: Focus On Infinity / Film Direction: Hektor P. Kowalski

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

ORTOFFICINA

.

Místo, kde se rodí základ našich prémiových produktů OWAY.

.

MÍSTO, KDE SE PĚSTUJE BIODYNAMICKÁ ŠALVĚJ, KTERÁ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKOU PRO NOVOU PROFESIONÁLNÍ ŘADU BARVÍCÍHO SYSTÉMU AGRICOLOR. 

.

.

Místo, kde se rodí základ našich prémiových produktů OWAY. Místo, kde se biodynamicky pěstuje šalvěj, která je nejdůležitější složkou pro novou profesionální řadu barvícího systému AgricolorOrtofficina je farma rozléhající se na 50.000 metrech čtverečních a je posazena vysoko v horách, kde na zelených kopcích kousek od Boloni pěstují byliny v souladu s biodynamickými principy zemědělství. Na naší farmě přímo pěstujeme a sklízíme 12 základních aktivních ingrediencí –  rozmarýn, meduňka, šalvěj, tymián, máta, smil, levandule. Na polích jsou tyto ingredience pěstovány s láskou, bez použití jakýchkoliv chemikálií, rozpouštědel či jiných nežádoucích složek a tím se stávají „0 KM“ biodynamickými přísadami v našich formulích, kde jsou po zpracování využívány ve formě esenciálních olejů, extraktů a rostlinných hydrolátů.

.

Zásady biodynamického pěstování „0 KM“:

1. udržovat úrodnost půdyrespektovat lidstvo, rostliny, půdu a planetu

2. udržovat rostliny zdravé a silné, aby se mohly samy bránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, škůdci a parazity, bez použití jakýchkoliv chemických látek, bez pesticidů, herbicidů, insekticidů a syntetických hnojiv používaných v konvenčním zemědělství.

3. pěstovat suroviny té nejvyšší kvality, které jsou bohaté na nejčistší funkční účinné látky.

.

.

.

.

.

.