kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | AGRICOLOR (ECO BARVA)
24834
page-template-default,page,page-id-24834,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

 

          AGRICOLOR eco barva se šalvějí

 

.

AGRICOLOR JE ŘADA PROFESIONÁLNÍCH BAREV S VÍCE NEŽ 35% BIODYNAMICKY PĚSTOVANÉ ŠALVĚJE

 

 

  • AGRICOLOR

    ZÁŘIVĚ LESKLÉ VLASY JIŽ PO PRVNÍM BARVENÍ, BUDETE PŘEKVAPENI VÝSLEDKEM

.

Trvalé barvení vlasů s více než 35% biodynamické a organické šalvěje.

.

Produkt Agricolor uzdravuje vlasovou pokožku a dodává vašim vlasům dokonalý lesk. Poskytuje kadeřníkovi tvůrčí svobodu a maximální spokojenost s výsledkem. Respektuje strukturu vlasu a pokožky hlavy. Aplikace barvy je jednoduchá a intuitivní i pro domácí použití, pokud nechcete péči vlasových specialistů. Agricolor, jako profesionální barvící systém kryje 100% šediny s dlouhotrvajícím účinkem. Barvícím systémem dosáhnete zesvětlení až o 5 tonů a můžete si vybrat ze 76 odstínů. Smyslová vůně šalvěje s kombinací výrazné hrušky, promění barvící moment v jedinečný svěží a vonný okamžik.

.

OWAY

.

.

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

.

BIODYNAMICKY PĚSTOVANÁ ŠALVĚJ 

.

 

 

Účinné ingredience

.

Biodynamická a organická šalvěj: multi – aktivní léčivá bylinná pro vlasy a vlasovou pokožku. Vyhlazuje a ošetřuje vlasovou pokožku, posiluje lesk vlasů a dodává jim zdravý vzhled. Antioxidant: chrání vlasy před volnými radikály a podporuje regeneraci buněk. Hydratace: bojuje proti dehydrataci, zabraňuje tomu, aby vlasy ztrácely potřebnou vodu během chemického procesu. Revitalizace: oživuje matné, poškozené a slabé vlasy. Podporuje lehkost a objem vlasů. Vyváženost: podporuje rovnováhu vlasové pokožky. Zároveň je chráněná, vyživená. Stimulace: zlepšuje mikrocirkulaci a výživu folikulum. Revitalizuje suché a tenké vlasy.

.

Etický výrazný hruškový olej: díky svým hydratačním a zklidňujícím vlastnostem je zajištěno jednoduché barvení. Zachovává lipidové složky. Zdůrazňuje lesk vlasů a hlubokou výživu. Etický hruškový olej se vyrábí etickým a udržitelným procesem, který respektuje a posiluje přírodní zdroje a místní výrobce nebo pěstitele.

.

Rostlinný keratin z konopí a rýže: rostlinná alternativa keratinu, fytokeratin z konopí a rýže udržuje strukturu amiokyselin, která se přirozeně nachází v našich vlasech. Tato fyto-aktivní složka se váže na přírodní keratin. Docílíme tím, že vlasy budou pevnější, pružnější a nepoškozené.

.

.