kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | AGRICATALYS SYSTÉM (barvící systém)
25078
page-template-default,page,page-id-25078,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

 

          AGRICATALYS SYSTÉM eco barvící systém se šalvějí

 

.

AGRICOLOR JE ŘADA PROFESIONÁLNÍCH BAREV S VÍCE NEŽ 35% BIODYNAMICKY PĚSTOVANÉ ŠALVĚJE

 

 

 • AGRICATALYST 20 VOL

  ZÁŘIVĚ LESKLÉ VLASY JIŽ PO PRVNÍM BARVENÍ, BUDETE PŘEKVAPENI VÝSLEDKEM

 • AGRICATALYST 30 VOL

  ZÁŘIVĚ LESKLÉ VLASY JIŽ PO PRVNÍM BARVENÍ, BUDETE PŘEKVAPENI VÝSLEDKEM

 • AGRICATALYST 40 VOL

  ZÁŘIVĚ LESKLÉ VLASY JIŽ PO PRVNÍM BARVENÍ, BUDETE PŘEKVAPENI VÝSLEDKEM

 • AGRITONE

  ZÁŘIVĚ LESKLÉ VLASY JIŽ PO PRVNÍM BARVENÍ, BUDETE PŘEKVAPENI VÝSLEDKEM

.

Produkt Agricatalyst 20 / 30 / 40 VOL. a Agritone je prezentován ve skleněné obalu, který je v Itálii používán jako tradiční nádoba na olivový olej.

.

.

První barvící aktivátor uzavřený do skleněné láhve. Obsahuje mimořádně bohatou aktivní složku, která spravuje poškozené vlasy a zvyšuje jejich pružnost. Tekutá textura, která vyživuje, chrání pokožku a dodává elastičnost. Obal a příjemná vůně potěší, jak kadeřníka, tak zákazníka. V produktu je 99,8% biologicky rozložitelných složek.

.

OWAY

.

.

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

.

BIODYNAMICKY PĚSTOVANÁ ŠALVĚJ 

.

 

 

.
Účinné ingredience

.

Biodynamická a organická šalvěj: multi – aktivní léčivá bylinná pro vlasy a vlasovou pokožku. Vyhlazuje a ošetřuje vlasovou pokožku, posiluje lesk vlasů a dodává jim zdravý vzhled. Antioxidant: chrání vlasy před volnými radikály a podporuje regeneraci buněk. Hydratace: bojuje proti dehydrataci, zabraňuje tomu, aby vlasy ztrácely potřebnou vodu během chemického procesu. Revitalizace: oživuje matné, poškozené a slabé vlasy. Podporuje lehkost a objem vlasů. Vyváženost: podporuje rovnováhu vlasové pokožky. Zároveň je chráněná, vyživená. Stimulace: zlepšuje mikrocirkulaci a výživu folikulum. Revitalizuje suché a tenké vlasy.

.

Etický výrazný hruškový olej: díky svým hydratačním a zklidňujícím vlastnostem je zajištěno jednoduché barvení. Zachovává lipidové složky. Zdůrazňuje lesk vlasů a hlubokou výživu. Etický hruškový olej se vyrábí etickým a udržitelným procesem, který respektuje a posiluje přírodní zdroje a místní výrobce nebo pěstitele.

.

Italská míza z vinné révy: míza révy vinné je obzvláště silná díky mimořádně silné a vyvážené směsi látek: minerální soli, aminokyseliny, přírodní sacharidy, polyfenoly, organické kyseliny a auxiny. Je to mimořádná buněčná živina pro rostlinu a proto vyživuje dokonale lidské buňky. Dodává vlasům pružnost, posiluje ji a předchází zlomení.

.

.