kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Organic Way of Life - Oway
20111
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-20111,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS.. 

FAIR TRADE

„ORGANIC WAY OF LIFE“
POKUD JSTE PŘESVĚDČENI, že si naše kouzelná planeta zaslouží respekt a rozhodnete se snížit dopad tím, že odpovědně nakoupíte // POKUD SE CHCETE detoxikovat od chemických činidel plných agresivních, toxických látek zvolením výrobků bohatých na organické, biodynamické ingredience // POKUD SE CHCETE nechat unést úžasnou směsí esenciálních olejů, fyto-proteiny a výživnými másly // POKUD DÁVÁTE PŘEDNOST sklu, vzácnému, čistému, dokonale opakovaně použitelnému a recyklovatelnému před znečišťujícím, jednorázovým plastovým // POKUD HLEDÁTE ZNAČKU s lidskou tváří, která nakupuje ve fair trade a rozvíjí ekologické projekty // POKUD TO, CO HLEDÁTE je kvalita, konzistence, průhlednost a nadšení // VÍTEJTE V ÚŽASNÉM SVĚTĚ ORGANIC WAY.

HOLISTIC WELLNESS

GREEN CHEMISTRY

BIODINAMIC INGREDIENTS

SUSTAINABLE DEVELOPMENT

FAIR TRADE WORKS

OWAY ROLLAND

BIODINAMIC INGREDIENTS

 

..věříme v dokonalost přírody..

Esenciální oleje nejen opojně voní, ale jsou to také funkční účinné látky, které mají zklidňující účinky // Dodávají rovnováhu a svěžest tělu i mysli // Vypěstované rostliny odpovídají té nejvyšší kvalitě.

FAIR TRADE NETWORKS

 

..rozvoj chudých zemí na celém světě..

Certifikované přírodní suroviny jsou získávané z Afriky, Amazonie, Indočíny a domorodské Austrálie //  Spojenectví mezinárodních fair trade sítí umožňuje podporu více než 800 místních komunit.

GREEN CHEMISTRY

 

..účinné nebo přírodní..

Vývoj „GCH“ umožňuje získat produkty s vynikajícími výsledky, které jsou vyrobeny bez drsných, toxických chemikálií za použití přírodně získaných složek, které zlepšují strukturu vlasů od jedné aplikace k druhé.

SUSTAINABLE DEVELOPEMENT

 

..85 % hnědé sklo..

OWAY je první profesionální značka v kosmetickém průmyslu, která zvolila sklo u všech svých lahví a sklenic. Hnědé lékařské sklo chrání uchovat botanické extrakty před UV zářením, bakteriemi. Sklo je 100% čisté.

SUSTAINABLE DEVELOPEMENT

 

..15 % hliník..

Elegantní, přírodní, extrémně ochranný a odolný proti korozi // Ideální materiál na výrobu tub // 100% neustále recyklovatelný // Pouze 5% energie z výroby, která se věnuje originální výrobě hliníku, se používá k recyklaci.

HEAD SPA PROCEDURY

 

..holistic wellness..

Kompletní péče umožňuje prožít v salonu wellness zážitek spojený s rituálem odstraňující problematiku vlasů a vlasové pokožky „Head.spa“ // Cílený program péče pro vaši pohodu.

oway2

No posts were found.

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o aktuální letní provozní době.

Dveře salonu a showroomu jsou otevřené v následujících dnech až do konce prázdnin:

Úterý 9-20h

Středa 9-20h

Čtvrtek 9-20h

Od září se na Vás budeme těšit plní síli a v naši klasické otevírací době.

Přejeme krásné léto!