kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | O společnosti
20182
page,page-id-20182,page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

ROLLAND

Kosmetika s příběhem na evropském trhu od roku 1948.

Excelentní výsledek jedinečného ekologického způsobu výroby  cestou ORGANIC WAY.

„ROLLAND“ je italská rodinná společnost, která byla založena v roce 1948, vyrábí aromata a vonné esence pro nejvyšší segment na trhu. Z vonných silic a esenciálních olejů biodynamické produkce distribuuje  své produkty do kadeřnického a kosmetického sektoru po celém světě:„Byli jsme jedni z prvních v Itálii, kteří zahájili výrobu vodových sprejů na vlasy, následně pak stylingovou a finální péči s přírodními výtažky pro úpravu vlasového vlákna. Na základě mezinárodního výzkumu v trendech zabývající se eticko-udržitelnou krásou, jsme rok co rok dále. S ohledem na tuto zkutečnost neustále inovujeme a vytváříme, nové vzorce a  formule pro jednotlivá ošetření, které jsou věnované profesionální péči. OWAY péči využívají nej-exluzivnější kadeřnické a kosmetické salony po celém světě.“ „ORGANIC WAY“ je více než 15 let práce založených na přírodní, biodynamické, organické péči a na čisté chemii, která nabízí skutečné a konkrétní výsledky. „

„ROLLAND“ vyniká v kosmetickém odvětví výroby a mezinárodním marketingu prostřednictvím systému řízení jakosti a to v souladu s nejvyššími standardy kontroly, které jsou dodržovány nejen při výrobním procesu. „ROLLAND“ je akreditován certifikací – normou ISO 9001 a ISO 22716.

ROLLAND ČR

Kosmetika s příběhem na českém trhu od roku 2011.

„ROLLAND“ kosmetika je od roku 2011 zastoupena i v České republice. Za dobu působení si vybudovala silné jméno a pozici na trhu a to nejen v oblasti šetrné, ale především profesionální péče, které využívají přední  kadeřnické salony. Díky akademii OWAY sídlící v centru Prahy na 200 m² ve Francouzské ulici, která neustále vzdělává nové profesionály v oboru, se společně můžeme těšit na rozrůstající síť OWAY salonů, které chtějí podpořit a naplno využívat filozofii „ORGANIC WAY“ a tím zákazníkovi nabídnout nejen prémiovou vlasovou, tělovou a pleťovou péči, ale zároveň i nevšední rituály povzbuzující krásu ducha, těla a mysli.

peta

Sdružení PETA


Produkty OWAY nejsou testovány na zvířatech. 
Evropská unie v roce 2004 zakázala testování na zvířatech. Na kompletní kosmetický průmysl přišla tato platnost zákazu v roce 2009.   Fráze „WE LOVE ANIMALS – MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ prezentuje eticky absolutní volbu OWAY v tomto směru: V první řadě rozhodnutí společnosti nevyvážet produkty OWAY do Číny, kde jsou dovozci povinni provádět testování na zvířatech. V druhé řadě vyvrcholením úsilí naší práce bylo získání certifikace USA „PETA“ a její uznání. PETA je největší světová organizace na ochranu práv zvířat. PETA byla vždy v popředí v boji proti vivisekci, experimentování a dalších brutálních ošetření zvířat.

Pure water

Reverzní osmóza a ozonizace

.

Reverzní osmóza je zcela přirozený proces, který vychází z přírody. Je to bezpečný a účinný systém, který odděluje vodu od cizích látek s použitím speciálních membrán, tzv. polopropustná nebo osmotická. Tyto membrány umožňují čistit filtraci a zadržovat cizí nežádoucí látky a to jak v suspenzi, tak i v rozpuštěné vodě. Po procesu „reverzní osmóza“, nastupuje proces „ozonizace“. Ozon je přírodní molekula, skládá ze 3 atomů kyslíku, ničí jakékoliv zbytkové mikroorganismy. Oxidací rozbíjí buněčné membrány během několika sekund. V důsledku těchto procesů je voda mikrobiologicky čistá.

WE LOVE ANIMALS

Čistá voda

.

OWAY získává mikrobiologicky čistou vodu bez vystavování ionizujícího záření a bez použití chemických dezinfekčních přípravků. Voda je základní surovinou pro mnoho kosmetických přípravků, ale zároveň je voda líhní mikrobů a bakterií, které by mohly kontaminovat potřebné vzorce. Pokud chce OWAY zachovat čistotu produktů na maximum, voda obsažená v nich podstoupí dvě přírodní čistící procedury: Reverzní osmózu (odstranění chlóru) a ozonizaci (dezinfekce). Díky tomuto dvojitému čištění, získáme mikrobiologicky čistou vodu, aniž by byly zařízení a výrobky zatíženy ionizujícímu záření, zároveň není potřeba uchýlit se a k použití chemických dezinfekčních prostředků.

pure water 2

OWAY ROLLAND

Dokonalá vícesmyslová vlasová, tělová a pleťová péče s obsahem esenciálních olejů, hydrolátů a čistých mikronizovaných rostlin pocházející z „KM0“ biodynamického zemědělství.

 • BIODYNAMICKÉ EXTRAKTY

  Sofistikovaná péče.

 • EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ

  Bez syntetických látek.

 • HYDRATAČNÍ LÁTKY

  Biodynamika bez SLS & SLES.

 • BARVÍCÍ PÉČE

  Green Chemistry.

oway2

No posts were found.