kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Moisturizing
20284
page-template-default,page,page-id-20284,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

moisturizing

 

 

Zdroj hloubkové hydratace pro suché, citlivé a lámavé vlasy

 

 

 

„Suché vlasy jsou matné, unavené a lámou se. Abychom dosáhli pevných pružných vlasů, musíme jim dodávat látky, které jim chybí nejvíce: vodu a lipidy. Z tohoto důvodu využívá řada MOISTURIZING synergie složek, které jsou maximálně výživné jako máslo Murumuru (z jedlých semen palmy), Makadamový olej, organický med a biodynamický lískový oříšek. Bohatá a vzácná směs zanechává vlasy lesklé, hedvábné a opojně hebké.“

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

moisture ingredince 2016

biodynamický extrakt z lískových oříšků

Dodává vlasům jemnost a vlasové vlákno se snadno rozčesává díky fenolům a tříslovinám. Ty působí proti volným radikálům a oxidaci. Chrání vlasy před agresivními vnějšími vlivy.

organický extrakt z medu

Jeho kosmetické vlastnosti jsou známy již po staletí. Med je bohatý na vitamíny, cukry a stopové prvky. Dává vlasům jedinečnou hebkost, hydrataci, lesk a má zklidňující vlastnosti.

etický extrakt z murumuru

Semena Murumuru obsahují bohatý 3-vazbový máslový protein, který regeneruje a hluboce vyživuje suché, lámavé a matné vlasy. Navíc přítomnost omega 9 esenciální mastné kyseliny přispívá k udržování obranných mechanismů proti vnějším vlivům, protože podporuje buněčnou funkci.