kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Martina Sikorová - Oway
21514
page-template-default,page,page-id-21514,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

MARTINA SIKOROVÁ

Vedení společnosti a komunikace s VIP zákazníky

 .

Kontakt: martina.sikorova@ecoorganicbeauty.cz

 

Martina Sikorová přivedla na český trh značku OWAY ROLLAND a v její hlavě se zrodil franchisingový systém ECOart ORGANIC BEAUTY přičemž pilotní projekt salonu byl spuštěn v polovině roku 2014.

.
S Martinou na pět minut: Proč jste se rozhodla právě pro OWAY ROLLAND? V čem je jiný? „Přináší skvělou kvalitu a fajn příběh rodinné firmy. My jsme ten příběh jen rozvedli a udělali ho košatější a reálný na českém trhu. Vycházíme z toho, že „celek je víc než souhrn jeho částí“ …

.
Jaký produkt by jste nám doporučila? Je těžké vybrat, OWAY ROLLAND je opravdu kvalitní kosmetika, krásné designové lékárenské balení, příjemná přírodní vůně i dostupná cena. Já miluji a používám olejíček Oway Rolland Infine Glossy Nectar *

.

Za svou kariéru jste si zkusila mnoho odvětví, byla zrovna kosmetika Vaším cílem? Ano, to ano… prošla jsem korporátem, neziskovým sektorem a sociální prací, produkcí a marketingem,.. Vlastně všechno tohle se v mé práci teď sešlo a úročím veškeré zkušenosti. A co já a kosmetika? Ne, nebyla, nejsem ženou kosmetiky, beru jí jakou samozřejmost a součást života, kterou rozhodně nevypichuji. Kosmetika je součástí bytí stejně jako jídlo, sport nebo spánek… nežijeme pro kosmetiku, nežijeme pro jídlo… OWAY ROLLAND Vám dává možnost volby a nezatěžovat zbytečně svůj organismus jedy.. A náš holistický přístup, biodynamika jako základ pěstování používaných bylin a to, že jsme členem Asociace společensky prospěšných firem? Žijeme v krásné době, máme možnost si vybrat a hrát si. My si hrajeme a žijeme to, čemu věříme.

.
My a Bio? Motto „jsme to, co jíme“ jsme si vesměs osvojili),, ale je nutno dodat že „jsme to, co celkově žijeme“ tedy i včetně krémů jejichž složky se nám dostávají do těla pokožkou, jenom okurkou z BIO trhu svůj život nespasíte. Důležitý je i sport, přátelé, celkově pozitivní myšlení ale i práce, která Vás baví. OWAY ROLLAND na sebe navazuje velmi zajímavou komunitu lidí, v našem salonu nabízíme komplexní a velmi kvalitní BEUTY služby při kterých pracujeme výhradně s kosmetikou OWAY ROLLAND, ale i kulturní a společenské vyžití, workshopy, semináře, školení, yogu. Myslím, že to je správně, a to je TEN směr.

.
Krása není jen o tváři a věku, krása je celek..

aDSCF0850

oway

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o aktuální letní provozní době.

Dveře salonu a showroomu jsou otevřené v následujících dnech až do konce prázdnin:

Úterý 9-20h

Středa 9-20h

Čtvrtek 9-20h

Od září se na Vás budeme těšit plní síli a v naši klasické otevírací době.

Přejeme krásné léto!