kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | HSystem
20613
page-template-default,page,page-id-20613,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

hsystem

Péče pro zdravou a šetrnou technickou práci aneb když se barvící systém stává wellness zážitkem

 

 

„Stop běžným oxidačním činidlům a aktivátorům, dejte přednost skutečným tvůrcům krásy. Pre-color a post-color péče před a po barvení. hsystem podporuje a doplňuje barvení hcolor a poskytuje ochranu vlasovému vláknu před barvením, během barvení i po něm. Celý dokonalý systém o vlas pečuje, vlasové vlákno vyspravuje a vyživuje.

Oway beautiful colours

Nejen barvy, ale postupný barvící systém, který zachovává strukturu vlasů. Díky tomu jsou vlasy zdravé a vyživené. Sofistikovaná práce a metody na vysoké úrovni umožňují chránit a doplňovat kapilárová vlákna před a po profesionální barvící službě. Péče je určena pro salonní použití, především pro salony, které chtějí nabídnout zdravou čistou barvící službu, se zaměřením na zdravou pokožku hlavy a kvalitní vlasové vlákno, má hsystem unikátní komplexní řešení. Např. aby se zabránilo jakémukoliv podráždění, použijte v korunové oblasti nebo v kožních citlivých částech ochranou směs esenciálních olejů hscreen. Tuto péči kadeřnice mohou využít i pro snadnější  odstranění pigmentů a ochranu kontur obličeje zákaznice či jako „tekuté“ rukavice pro ochranu prstů a nehtů kadeřníka v případě barvení bez rukavic.

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

Hsystem pre a post

illipé máslo

Je obsaženo v hcatalyst (20, 30, 40 vol) a htone. Má výjimečné vyživující účinky, zabraňuje vysušování pokožky. Dlouhotrvající hydratace. Snižuje degeneraci kožních buněk a obnovuje elasticitu a flexibilitu vlasového vlákna.

bavlníkové proteiny

jejich substance dodává vlasům objem a strukturu. Brání před vysoušením. Regeneruje a obnovuje vlastnosti vlasového vlákna. Zvláčňuje a vyživuje.

fair-trade date oil

Dodává výživu a elasticitu. S každým barvením zlepšuje strukturu vlasového vlákna. prostřednictvím nákupu plodů pro získání extraktů bohatých na živiny, OWAY ROLLAND podporuje fair-trade rozvoj a hospodářství ve vesnici Burkina Faso.

organický olej z perilly

Bohatý na mastné kyseliny a flavonoidy. Projasňuje, hydratuje a vyživuje vlasové vlákno. Používá se ve fyto-terapii, zjemňuje a zklidňuje pokožku hlavy.

biodynamický esenciální olej z levandule

Je proslulý díky svým relaxačním a zklidňujícím účinkům, esenciální olej z levandule posiluje obranyschopnost, bojuje proti agresivním vnějším vlivům. Regeneruje a obnovuje rovnováhu vlasového vlákna.