kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | HNectar
20535
page-template-default,page,page-id-20535,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

hnectar

První vlasová omlazující a regenerační barvící péče s efektem vlasového liftingu

 

 

Regenerační, bylinná a olejová péče inspirovaná „čistotou přírody“. Vlasové vlákno je mnohonásobně regenerováno díky unikátní kombinaci přírodních cukrů a omlazujících nektarů. Zapomeňte na tradiční pojem barvení a vstupte do revoluční budoucnosti inovativních barvících systémů. Vlasová pokožka  získává absolutní komfort. Díky omlazujícím nektarům jsou vlasy vždy regenerované hebké a neuvěřitelně lesklé. S hcolorovými barvami se i černé nebo fialové odstíny stanou mimořádně  přirozené a zajímavé. Barvící péče  je v neuvěřitelně vysoké kvalitě.

Péče je zaměřena pro zákazníky, kteří preferují jemné vyživující barvy s extrémně přirozenými výsledky. Vlasy jsou nádherné plné síly, vitality a lesku. Péče je určena pro zákazníky s velmi křehkými a poškozenými vlasy, které mají tendence k lámání. Pomocí vlasového liftingu dochází k progresivní péči vyspravování vlasového vlákna. Dokonalá barvící „kamufláž“ bílých vlasů, která umožňuje vlasovému vláknu získat zpět svůj přirozený jas a třpyt. Přirozené trendy barvení. Neobsahuje amoniak, parafenylendiamin a resorcinol. Hnectar byl speciálně navržený tak, aby maximálně respektoval vlasové vlákno a v průběhu doby působení barvy jej díky olejovým nektarům vyživoval.

+ obsahuje:

 • Biodynamické přísady
 • Organické složky
 • fyto (rostlinné) přísady
 • Vyspravující proteiny
 • Fair-trade účinné látky
 • Ekologické balení

– neobsahuje:

 • Amoniak
 • Paraphenylenediamine
 • Resorcinol
 • Minerální oleje
 • Alkohol
 • Umělá aromata
OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

Ingredience1

biodynamický nektar z bezinky

Má rozjasňující a revitalizační účinky. V dávných dobách byly keře černého bezu vnímány jako posvátné a magické, protože odháněly a zmírňovaly zlo. Přirozeně se objevují v lesích a v blízkosti vodních toků v Evropě, Asii a v Americe. Výtažky z černého bezu navrací matným vlasům lesk a neodolatelný třpyt.

organický nektar ze slézu

Má zklidňující a osvěžující účinky. Polysacharidy obsažené ve slézu mají uklidňující, protizánětlivou a zjemňující funkci. Při styku s pokožkou se vytvoří koloidní film, který ji chrání před vnějšími vlivy, zároveň snižuje dehydrataci kůže, zjemňuje ji a regeneruje. Organický sléz je tak velice dobře snášen i extrémně citlivou pokožkou, která je náchylná k podráždění a zarudnutí.

botanický nektar z papamielu

Má vyživující, regenerující a revitalizační účinky. Papamiel je malý keř tropického původu. Při kontaktu se sluncem působí jeho květy jako energetické transformátory a produkují několik kapek bohatě koncentrované tekutiny, která obsahuje směsi cukrů, vitamínů a aminokyselin. Sklizeň se provádí při východu slunce, než se rostlina příliš zahřeje. Specializovaný tým opatrně vyjme nektar uložený ve spodní části každého květu injekční stříkačkou. Tento způsob ponechává každou květinu neporušenou. Papamiel má vliv na rychlou regeneraci kožních buněk. Díky vysoké koncentraci přírodních sacharidů (sacharóza, fruktóza a glukóza) zlepšuje hydrataci a poskytuje jedinečný komfort díky vysokému obsahu minerálních látek a esenciálních olejů.

fair trade nektar z yerba mate

Má antioxidační účinky působící proti volným radikálům.  Známý především jako maté “ zelené zlato“. Jeho odvary po mnoho století používaly kmeny Paraquaye, Uruquaye a Argentiny jako elixír života, zdraví a vitality, což potvrzují i vědecké studie. Obsahuje vysoké procento kofeinu a polyfenolů, z nichž nejdůležitější je kyselina chlorogenová. Velmi silný přírodní antioxidant, který narušuje oxidační řetězy a následně zastavuje šíření volných radikálů a chrání buňky DNA. Chrání vlasy proti oxidaci, zachovává buněčnou vitalitu a zabraňuje jejich stárnutí.

botanický extrakt z bavlníku

Má osvěžující a regenerující účinky. Dodávají vlasů pružnost a objem. Zabraňují dehydrataci, uhlazují a zacelují vlasové vlákno. Výsledkem jsou jemné a vyživené vlasy od kořínků ke konečkům.