kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | HBleach
20568
page-template-default,page,page-id-20568,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

hbleach

Kdo říká, že všechny zesvětlující výrobky jsou agresivní?

 

 

První šetrné bez-amoniakové zesvětlující melírovací krémové máslo, které svým blahodárným složením obohacuje vlasové vlákno o vzácné oleje. Hbleach krémové máslo je jemná a šetrná zesvětlující péče založená na bázi Kukui másla. Bez obsahu amoniaku, bez stresu, bez zničených vlasů. Nemusíte se obávat, nepoškozuje vlasové vlákno. Není to jen zesvětlovač, ale péče, která dodává vlasovému vláknu hebkost a lesk, bez poškození. Proces zesvětlení se stává příjemným relaxačním zážitkem který respektuje vlasové vlákno a zároveň mění naší vizáž.“

Snadná aplikace, bezpečnější, šetrná a jemná přírodní péče.

Zachovává vlasové vlákno a vlasy lesklé a pružné. Zesvětluje až o 5 tónů. Díky svým vlastnostem dokonale přilne na vlasové vlákno, které rovnoměrně prozáří a zesvětlí. Působí postupně, pigment zesvětlí i v červených a měděných odstínech. Ideální pro všechny zesvětlující techniky i pro odbarvování.

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

hbleach_hlava web

kukui máslo

Obsahuje aminokyseliny a esenciální mastné kyseliny, které pronikají do vlasové pokožky. Zanechává vlasy krásně lesklé s dlouhotrvajícím účinkem. Linolové a alfa-linolové kyseliny pomáhají udržovat vlasy hydratované. Vitaminy A, C a E bojují proti křehčení vlasového vlákna a chrání vlasové vlákno před oxidačním stresem.

fair-trade date oil

Dodává výživu a elasticitu. S každým barvením zlepšuje strukturu vlasového vlákna. prostřednictvím nákupu plodů pro získání extraktů bohatých na živiny, OWAY ROLLAND podporuje fair-trade rozvoj a hospodářství ve vesnici Burkina Faso.

organický olej z perilly

Bohatý na mastné kyseliny a flavonoidy. Projasňuje, hydratuje a vyživuje vlasové vlákno. Používá se ve fyto-terapii, zjemňuje a zklidňuje pokožku hlavy.

biodynamický esenciální olej z levandule

Je proslulý díky svým relaxačním a zklidňujícím účinkům, esenciální olej z levandule posiluje obranyschopnost, bojuje proti agresivním vnějším vlivům. Regeneruje a obnovuje rovnováhu vlasového vlákna.