kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Hairloss
20410
page-template-default,page,page-id-20410,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

hair-loss

Stimulující a podporující růst řídnoucích vlasů

 

 

„Vypadávání vlasů je často výsledkem více faktorů. Důkladná diagnóza (s pomocí mikrokamery a aplikačního listu) je zásadní krok k účinné léčbě této citlivé problematiky. Soustředí se na péči proti vypadávání vlasů nebo synergii mezi mastnou vlasovou pokožkou, obnovou lipidové vrstvy a normalizuje lupy. Péče HAIR LOSS se zaměřuje na 2 věci: zlepšuje kvalitu vlasů a zlepšuje jejich ukotvení ve folikulu, což prodlužuje životnost vlasu (anagenní fáze). „

OWAY

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

ingredience 2016

biodynamický esenciální olej z máty a extrakt z mentolu

Aktivuje mikrocirkulaci a osvěžuje, tím poskytuje pokožce hlavy okamžitou úlevu a skvělý pocit. Čistí pokožku hlavy. Dodává vlasům okamžitý pocit svěžesti a úlevy. Má výrazné účinky proti svědění.

etický týk a mahagon

Týkový extrakt je často používán v ajurvédské medicíně k posílení struktury vlasů a také díky svým antibakteriálním vlastnostem. Mahagon se často používá v tradiční africké medicíně pro svou prestižní kvalitu: povzbuzuje a osvěžuje vlasy.

organický extrakt ze zelené kávy

Bohatá na látky se silnými biochemickými účinky, jako jsou polyfenoly. Tannis a kofein má efektivní antioxidační a ochranný účinek. Patří mezi přírodní látky s nejsilnějšími inhibitory 5-a reduktázy.