kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Gabriela Jade Vojtová
24051
page-template-default,page,page-id-24051,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

GABRIELA JADE VOJTOVÁ

MANIKÚRA / PEDIKÚRA

 .

Kontakt: +420 774 726 687

 

Gabriela se věnuje manikúře a pedikúře několik let s velkým nadšením. Mluví o sobě jako o perfekcionalistce, a proto se vždy snaží, aby každý zákazník odcházel naprosto spokojený. Ve svém volném čase je nejraději s přáteli a rodinou. Ráda se prochází v přírodě a objevuje milované krásno kolem sebe. Pro naší novou posilu Gabrielu je důležitý zdravý životní styl, který se snaží nenarušovat životní prostředí kolem sebe, kolem nás všech.

 

Služby manikúry a pedikúry v našem salonu provádí mokrou technikou, která je šetrnější k našemu tělu. Při pedikúře používá přírodní produkty zn. Cuccio a medicinální přípravky, které jsou zejména důležité ke změkčení případných otlaků a hrubé, popraskané kůže. K následnému odstranění ztvrdlé kůže využíváme oboustranný profesionální pilník. Pro úpravu nehtů používá veganské laky Sparitual, kterou jsou novinkou na trhu a nabízejí nespočet barevných variací. Pro milovníky gelových nehtů pracujeme s šetrnější variantu této úpravy s názvem CND Shellac.

.

Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další převážně přírodní materiály, kterými je v manikúře / pedikúře například neutrální mandlový olej nebo OWAY fabulous body oil (výživný tělový olej), OWAY beauty remedy hand balm (krém na ruce) a OWAY beauty beautifyung body peeling (tělový peeling). Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.
.
V manikúře / pedikúře, pokud si klient vyžádá se mohou využít produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití.
.
.
Příznivci zdravého, veganského života se můžou těšit při péči na OWAY tělové produkty, které jsou 100% veganské. Přípravky se netestují na zvířatech a při balení produktů se myslí na ekologii.

oway