kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | EVA KARIMOVÁ
24051
page-template-default,page,page-id-24051,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

EVA KARIMA

Masérka

 .

Kontakt: +420 725 783 123

 

Jak Eva k práci v ECOart SALON OWAY přišla? Dříve Eva navštěvovala náš salon jako spokojená zákaznice, líbily se jí jednak prostory, ale zamilovala si i naše produkty. Po re-designu salonu a rozšíření prostorů o kosmetiku a masáže se Eva přihlásila se zájmem působit u nás a nabízet zákazníkům své specializované služby.

.

Eva má ráda přirozenost a tak přirozeně krásné obočí sledovala již delší dobu na amerických stránkách až jí to dovedlo za jejím snem. Jako tu nejpřirozenější cestu k úpravě tvaru obočí si vybrala metodu microblandingu (mikropigmentace). ,,Když vstanete, jste krásně upravená, v případě, že máte ráda výraznější linie, můžete obočí lehce dokreslit pomocí stínů“. Eva Vám vytvoří tvar obočí přesně padnoucí k vašemu obličeji. Eva častokrát v časopisech, na internetu a nabídkách kosmetických salónů naráží na permanentně tvrdě nakreslený obrys obočí, který se jí samotný nelíbí, metoda microblandingu je jemná, perfektní v tom, že nejde o jednolitou čáru či výrazné čárky, ale jemné čárečky, které vypadají jako pravé obočí.

.

MICROBLANDING (MIKROPIGMENTACE)

Micropigmentace je nejpřirozenější forma zahuštění obočí, či změny tvaru, kdy za pomocí čepelkového pera zanášíme pigment do svrchní části pokožky.

Průběh pigmentace: Společně se domluvíme na pigmentu, který zvolíme, podle barvy pokožky a chloupků, já doporučím co se hodí, ale samozřejmě můžeme společně vybrat jiný odstín, následuje nanesení umrtvovacího anestetika, po 15 minutách nakreslím tvar, podle parametrů Vašeho obličeje—poté společně konzultujeme a upravujeme podle Vašich představ, se zřetelem na tvar tváře, klenutí, apod. Jakmile Vy schválíte tvar, jdeme pracovat. Na každou zákaznici je používána sterilní zabalená čepelka. Celkový čas býva 1,5 hodiny. Doporučená je korekce za cca měsíc a půl, kdy doplníme vypadaný pigment, popřípadě obočí zahustíme, ztmavíme, či ubereme pigment.

 .

Po aplikaci: nesmíte na oblast obočí používat jakékoliv krémy, make-up a vodu po dobu vyloupnutí stroupků (maximálně 10 dnů).

3 týdny po aplikaci se nesmí: sauna, solária, pára, slunce – obličej na sluníčku chránit kšiltovkou, či kloboukem.

 .

Používané pigmenty: JMT color dermasafe pigment

.

Absolvované kurzy:

microblading

.

Plánované kurzy:

úpravy obočí hennou, úprava tvaru nitěmi

Kdo se bojí  trvanlivosti microbladingu (cca rok a pul – záleží na rychlosti obnovy pokožky), ten může již brzy využít přírodní úpravu tvaru hennou.

oway