kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | EVA KARIMOVÁ - Oway
24358
page-template-default,page,page-id-24358,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

EVA KARIMOVÁ

BROW Styling

 .

Kontakt: +420 725 783 123

 

Jak na ECOart SALON OWAY přišla? Eva, dříve navštěvovala náš salon jako spokojená zákaznice, zaujaly jí jednak prostory, ale zamilovala si i naše produkty. Po re-designu salonu a rozšíření prostorů o kosmetiku a masáže se přihlásila se zájmem působit u nás. Nabízet zákazníkům své specializované služby, které se týkají barvení a úpravy obočí.
.
Eva má ráda přirozenost. Krásné, přirozené a upravené obočí sledovala již delší dobu na amerických stránkách až jí to dovedlo za jejím snem. Nejpřirozenější cestu k úpravě tvaru obočí si vybrala metodu Bio Browhenna a microblandingu (mikropigmentace). ,,Když vstanete, jste krásně upravená, v případě, že máte ráda výraznější linie, můžete obočí lehce dokreslit pomocí stínů“. Eva, vytvoří tvar obočí přesně padnoucí k obličeji každého zákazníka. V časopisech, na internetu a v nabídkách kosmetických salónů narážíme na permanentně tvrdě nakreslený obrys obočí, který se samotné Evě nelíbí, metoda microblandingu je jemná, perfektní v tom, že nejde o jednolitou čáru či výrazné čárky, ale jemné čárečky, které vypadají jako pravé obočí.
.
MICROBLANDING (MIKROPIGMENTACE)
Icroblanding (mikropigmentace) je nejpřirozenější forma zahušťování obočí nebo změny tvaru, kdy za pomocí čepelkového pera zanášíme pigment do svrchní části pokožky.
Průběh pigmentace začíná společnou úvahou a domluvou pigmentu, který se zvolí podle barvy pokožky a chloupků. Následně se nanese umrtvovací anestetikum, po 15 minutách nakreslí tvar obočí. Přikládá se velký důraz na tvar a klenutí obličeje zákazníka. Ve chvíle, kdy se schválí tvar, tak se na úpravě začíná pracovat. Na každého zákazníka je používaná sterilní zabalená čepelka. Celkový čas procedury je cca 1,5 hodiny. Doporučená je korekce za cca 1,5 měsíce, kdy se doplní vypadaný pigment, popřípadě obočí zahustí, ztmaví nebo pigment ubere. Po aplikaci se nesmíte na oblast obočí používat jakékoliv krémy, make-up a vodu po dobu vyloupnutí stroupků (maximálně 10 dnů). Po dobu 3 týdny po aplikaci se nesmí jít do sauna, solária, páry, nebo na slunce – je potřeba si obličej na sluníčku chránit.

 

Bio Browhenna vydrží déle než normální barva a je šetrnější ombre tattoe efekt k upravě tvaru podle parametru obličeje. Barva se zachytí i na kůži a má velmi přirozený vzhled. Brow henna proniká do svrchní části kůže a je vhodná pro ty, kteří nechtějí permanentní zákrok ovlivňující barvu svého obočí. U této metody je postup následující: obočí upravíme (threadling – trhání nití, pinzeta), upravíme tvar podle přání zákazníka a dále nanášíme několik vrstev henny. Po 20 minutách setřeme pigment z upraveného obočí.

.

Pokud si klient vyžádá mohou se u služby BROW Styling (úprava obočí) použít produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití.

.

Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další materiály, kterými jsou u úpravy obočí pigmenty na brow bio hennu nebo mikropigmentaci. Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.
.
.
Absolvované kurzy:
• microblading
• Bio Browhenna
• úprava tvaru nitěmi
.

oway

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o aktuální letní provozní době.

Dveře salonu a showroomu jsou otevřené v následujících dnech až do konce prázdnin:

Úterý 9-20h

Středa 9-20h

Čtvrtek 9-20h

Od září se na Vás budeme těšit plní síli a v naši klasické otevírací době.

Přejeme krásné léto!