kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Doplnkovy sortiment
20670
page-template-default,page,page-id-20670,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

OWAY doplňkový sortiment

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT PRO PROFESIONÁLNÍ KADEŘNÍKY 

ORGANIC WAY salóny jsou alchemickými laboratořemi blahobytu a krásy.

Speciální místa, kde se hodnoty ORGANIC WAY stávají konkrétními nejen skrze péče sestávající z vysoce koncentrovaných přírodních surovin, ale také skrze jedinečnost a elegatnost vybavení a také komunikační materiály či pracovní nástroje vyrobené z odolných, ekologických a kvalitních materiálů.

S ORGANIC WAY zažijete ve svém salónu pravou ekologii založenou na mnoha konkrétních, denních gest, které jeden po druhém umožňují menší dopad na naše okolní životní prostředí.

Protože každá volba se počítá, každý detail má význam.

Každá jednotlivá položka v katalogu doplňkového sortimentu je pečlivě navržena a zkoumána s péčí, tak aby nabídla jedinečnou a nezaměnitelnou kombinaci funkčnosti, inovace a respektu k životnímu prostředí.

Dřevěný designový nábytek s FSC certifikátem je vyráběn lokálně v naších dílnách. Čisté drahé bavlny a pracovní nástroje s elegantními tvary jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, certifikované nebo z ekologického papíru TREE-FREE.

Mluvte o svých hodnotách a volbách v salonu.

Vyberte si autenticitu a každodennost ORGANIC WAY.

OWAY PRODEJNÍ A MARKETINGOVÉ NÁSTROJE.

OWAY

ORGANIC WAY OF LIFE

 

Oway life 2

oway2