kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | DailyAct
11313
page-template-default,page,page-id-11313,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

dailyAct

 

 

Denní hydratační a povzbuzující rituály

 

„Vlasy, které se často myjí by měly být podrobeny rituálu, který spojuje jemné čištění, hydrataci a posilování s ochranou před oxidací, mechanickými a teplotnímy vlivy během stylingu. DAILY ACT řada dodává vlasům správnou kombinaci hydratace, ochrany a lesku, zvyšuje pevnost a odolnost a zabraňuje tvorbě roztřepených konečků.“

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

DAILY INGREDIENCE 2016

biodynamický extrakt z citronu

Jeden z nejstarších regeneračních prostředků používaných v bylinné medicíně. Stahuje a čistí, rozjasňuje a oživuje unavené a matné vlasy díky antioxidačním účinkům vitamínu C.

organický extrakt z bílého čaje

Polyfenoly hrají tři hlavní role: zabraňují stárnutí, chrání před oxidací a zklidňují podrážděnou pokožku. Bílý čaj pomáhá při vstřebávání účinných složek, zvyšuje jejich vstřebávání a účinek na vlasy.

etický extrakt z anýzu

Antibakteriální, antiseptický a uklidňující. Backhousia Anisata je rostlina, která roste v subtropické Austrálii. Používá se na pokožku hlavy pro intenzivní zklidnění a vyrovnávací opatření.