kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Color Up
20297
page-template-default,page,page-id-20297,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

colorUp

 

Antioxidační péče pro vlasy barvené, melírované nebo ztmavené

 

„Lesk barvených vlasů je intenzivní, přitažlivý a svůdný. Pokud však budete barvené vlasy ošetřovat chemicky, zůstanou citlivé na UV záření a vnější vlivy: proto je nutné zvolit tu péči, která jejich lesk zachová. Řada COLORUP nabízí jemné čištění, které umožňuje kutikule zachovat barevné pigmenty. Pokračuje ochrannou maskou, antioxidační a výživnou péčí, která zintenzivňuje barvu a prodlouží její trvanlivost. Unikátní rituál, který využívá koktejl z nejsilnějších antioxidantů v přírodě: organická Goji, biodynamická červená vinná réva a africký tulipánovník.“

OWAY ROLLAND

BIODINAMICKÉ & ORGANICKÉ & ETICKÉ INGREDIENCE

 

color ingredience 2016 

biodynamický extrakt z červené vinné révy

Bohatý na polyfenoly. Vinná réva působí na vlas jako antioxidant proti volným radikálům a jako fotoochrana, která zabraňuje vyblednutí vlasů důsledkem UV záření a tím zajišťuje dlouhotrvající barvu.

organický extrakt z goji

Díky tomu, že bobule pochází původně z oblasti s vysokými teplotními rozdíly si Goji vybudovala velmi silný antioxidant a obranu proti volným radikálům. Posiluje vlasové kořínky a chrání před oxidací. Výjimečná, zářivá a dlouhotrvající barva.

etický extrakt ze švestky kakadu

Detoxikační, povzbuzující a zabraňující stárnutí. Švestka Kakadu je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C. Obsahuje kolem 3000 mg vitaminu C v každých 100 g- to je 50x vyšší koncentrace, než najdete v pomerančích.

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme preventivně zavřeli náš provoz.
Sledujte náš web o znovuotevření Vás tam budeme informovat.

Pro nákup kosmetiky můžete využít online objednávky na www.ecoorganicbeauty.cz a PPL či kurýra po Praze. Doručení 3-5 dní.

S pozdravem,
Tým OWAY
604 898 400