kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | Oway Novinky - Oway
16515
page-template-default,page,page-id-16515,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Oway Novinky

OWAY BYLINNÁ DETOXIKAČNÍ PÉČE

„Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs třech éterických olejů obohacuje více vjemový rituál a navozuje pohodu. Tímto rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získává potřebnou vitalitu a energii. Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů. Nové exkluzivní salonní ošetření HERBS & CLAY PEELING CLEANSING obsahuje 100% detoxikační přírodní byliny a jíl umožňující jemnou čistící exfoliaci. Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy, ucelená harmonizující péče dodává vašim vlasům a vlasové pokožce vitalitu.

Rovnováha s vesmírem pro zvýšení efektivity

Měsíc má vliv na výsadbu a sklizeň rostlin, určuje odliv a příliv, má dokonce vliv na plodnost a porodnost, zvyšuje růst vlasů a rovněž má pozitivní vliv na krásu. Biodynamické zemědělství také úzce souvisí s dodržováním lunárního kalendáře. Péče Herbs & Clay Peeling Cleansing  ve spojení s měsíčních fází zvyšuje sílu a účinnost. Jakým způsobem?

dorůstající měsíc (z novu do úplňku)
Při dorůstajícím Měsícem  jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují potravu, rostliny výrazně rostou. V tuto dobu je ideální čas pro péči antioxidant , pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.

► doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + ANTIOXIDANT BLEND nebo STRENGTHENING BLEND

ubývající měsíc (od úplňku k novu)
S ubývajícím Měsícem se tempo zpomalí, odpočinek pro přípravu  nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.

► doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + RELAXING BLEND

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o aktuální letní provozní době.

Dveře salonu a showroomu jsou otevřené v následujících dnech až do konce prázdnin:

Úterý 9-20h

Středa 9-20h

Čtvrtek 9-20h

Od září se na Vás budeme těšit plní síli a v naši klasické otevírací době.

Přejeme krásné léto!