kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | BIOGLOSÁŘ
21442
page-template-default,page,page-id-21442,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

BIOGLOSÁŘ

Pro snadnější čitelnost filozofie OWAY.

BIODYNAMICKÉ AKTIVNÍ SLOŽKY

Esenciální oleje, destiláty, mikronizované rostliny a výtažky z nich jsou získávané pěstováním podle přísných zásad, v souladu a harmonii mezi člověkem a přírodou. Půda není ošetřována pesticidy ani jinými chemickými hnojivy. Z této čistě organické půdy, kde je minimální zásah lidské ruky vyrůstají rostliny, které si vytvářejí svou vlastní obranyschopnost proti škůdcům a povětrnostním podmínkám. Tyto rostliny obsahují nejsilnější podíl lidskému tělu prospěšných, aktivních a účinných látek.

ORGANICKÉ EXTRAKTY

Organické extrakty chrání zvláště jemnou pokožku se sklony ke zvýšené citlivosti, např. je péče vhodná pro děti ve věku od 3 let.

.

POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY

V péči OWAY Soothing Hair Bath jsou použity  ne-ethoxylované povrchově aktivní látky, které respektují a chrání obzvláště jemnou pokožku, která má sklony k podráždění a citlivosti, ideální pro dětskou pokožku od 3 let.

BEZ UMĚLÝCH BARVIV

OWAY ve svých produktech nepoužívá umělá barviva. Tyto chemické látky, nejsou nezbytné pro výrobní vzorec, aby byl účinný. Výrobky získávají barvu z účinných látek, esenciálních olejů a biodynamických složek, které obsahují, s cílem zaručit spotřebiteli nejvyšší úroveň kvality, čistoty a záruky. Vzhledem k dodržování extrémní přirozenosti výrobních vzorců můžeme u produktů zaznamenat drobné barevné odchylky jednoho výrobu do druhého: už jste někdy našli dva pomeranče nebo dvě jablka, která jsou totožná?

BEZ JÓDU

OWAY péče a ošetření neobsahují jód.

.

.

.

.

.

EKO SPREJE

OWAY spreje jsou bez hnacího plynu, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků s minimálním dopadem na životní prostředí. OWAY je první společností na trhu, která zahájila výrobu laků na vlasy ve skleněných lahvích s mechanickým rozprašovačem: SCULPTING MIST.

.

OHLEDUPLNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

OWAY  vzdělávací a komunikační materiály pro salonní zákazníky  jsou tištěny na recyklovaný nebo eko-certifikovaný FSC papír. OWAY podporuje myšlenku „tree free“ využívá i bioplast, který je snadno odbouratelný v přírodě.

.

.

.

GREEN CHEMISTRY

Pojem „zelené čistá chemie“ dokazuje, že je možné vyrobit vynikající účinné barvící výrobky za pomocí bezpečných a přirozeně se vyskytujících složek,  bez použití agresivních a toxických chemických látek.

BEZ SLS / SLES

OWAY nevyužívá  Laurethsulfát sodný (SLES i SLS) jako povrchově aktivní látku, místo toho používá čistící bázi odvozenou od organické – kokosové či jiné jemnější bezpečnější náhrady, která je šetrná k pokožce.

DENATURALIZOVANÝ ALKOHOL

OWAY využívá denaturalizovaný alkohol z rostlinného produktu – cukrové řepy, to je nejpřirozenější a dobře snášený konzervační prostředek, který nejen umožňuje správně zachovat stálost většiny výrobků, ale je také vhodný do stylingových produktů, kde nahrazuje například klasickou aerosolovou pěnu, která vytváří a definuje kadeře.

BEZ VAZELÍNY

OWAY produkty neobsahují vazelínu. Vazelína byla nahrazena másly a vosky, jako vysoce kvalitní rostlinná změkčovadla, která dokáží ochránit zdraví vlasů v průběhu času.

.

CERTIFIKACE PETA

PETA je největší organizací na světe, která podporuje práva zvířat. Na počest etického přístupu, který OWAY vždy podporoval (přesnost a transparentnost pro spotřebitele) PETA oficiálně udělila OWAY certifikaci PETA. Toto uznání potvrzuje OWAY závazek ke zvířatům. Čili OWAY netestuje své výrobky na zvířatech a z etického hlediska nevyváží své produkty do Činy.

AROMATERAPEUTICKÉ SILICE

OWAY pracuje s aroma terapií, vytváří smyslové směsi na bázi esenciálních olejů, které blahodárně působí na tělo i psychiku.

.

.

.

.

BYLINNÉ PROTEINY

Proteiny jsou základní složkou vlasů, když se jim nedostává, vlas je oslabený,  křehčí a je méně odolnější proti agresivnímu působení vnějších vlivů. To je důvod, proč OWAY produkty obsahují proteiny, které jsou bohaté na bílkoviny rostlinného původu.

BEZ PARABENŮ

OWAY eliminovala parabeny – kontroverzní kosmetické konzervační látky, ze svých přípravků, tyto syntetické látky nahradila přírodními látkami rostlinného původu.

.

BEZ PEG / PPG / BG

PEG, PPG a BG jsou chemické látky, obvykle používané jako emulgační činidla. OWAY ve svých produktech eliminoval tyto syntetické látky a to i ze zvláštních ošetření.

.

.

.

.

.

CERTIFIKACE NATRUE

Všechny výrobky řady OWAY BEAUTY jsou „Natrue“ certifikované nejvážnějším, autoritativním, mezinárodním orgánem, který poskytuje velmi omezující normy, aby se zajistilo, že produkt neobsahuje škodlivé látky zatěžující lidský organismus. Natrue standard definuje velmi přísná pravidla, co se týče surovin, výrobních vzorců  i samotného balení.

.

RECYKLOVATELNÉ OBALY

OWAY používá pouze základní recyklovatelné obalové materiály, které minimalizují dopad na životní prostředí, tzv. „overpackaging“ a tím se snaží eliminovat rostoucí znečištění životního prostředí.

.

.

DESTILACE VODNÍ PAROU

Parní destilace je přírodní extrakční systém, který nevyužívá rozpouštědel nebo jiných chemických látek a který umožňuje zachování čistoty a účinnosti aktivních složek na maximum. Prostřednictvím této metody páry transformuje z rostliny účinné látky, které jsou následně použity do jednotlivých druhů péče, 100% přírodní esenciální oleje a destiláty.

.

BIOTECHNOLOGICKÉ EXTRAKTY

Příroda + technologie: OWAY vybírá a izoluje nejvíce aktivních látek z rostlin k vytvoření nových vysoce koncentrovaných formulí, které jsou plné účinných ingrediencí ohleduplných k pokožce.

BEZ EDTA

EDTA jsou chemické látky, obvykle používané jako pomocné látky v systému konzervace. V případě péče OWAY, EDTA nenajdete u 99% výrobků, protože náš konzervační systém je dostatečnou zárukou optimální doby trvání.

BEZ SYNTETICKÝCH AROMAT

OWAY produkty neobsahují žádné syntetické vonné látky, ale pouze vůně z esenciálních olejů, získaných z léčivých bylin.

.

.

.

ŽÁDNÉ SLOŽKY GMO

OWAY využívá pouze ingredience z rostlin pěstovaných podle tradičních, organických a biodynamických principů a metod. Žádný z OWAY výrobku neobsahuje geneticky modifikované přísady.

.

SKLO A HLINÍK

OWAY produkty jsou baleny do skleněných lahviček a hliníkových tub, tyto materiály chrání zachování integrity rostlinných výtažků. Sklo je 100% čisté a neuvolňuje toxické látky. Hliník je ochranný a proti korozi odolný materiál, stejně tak je 100% recyklovatelný.

.

ŠTÍTKY Z RECYKLOVANÉHO PAPÍRU

Štítky produktů OWAY jsou vyrobeny z papíru certifikovaného FSC, který je díky svému speciálnímu zpracování plně odolný, vodotěsný a především ekologický.

oway

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.