kontakt

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Oway | 50W soutěž
25511
page-template-default,page,page-id-25511,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

 

50W SOUTĚŽ

 

 

Naše OWAY FAMILY je složena ze skutečných profesionálů reflektujících světové trendy, ekologii a krásu těla, ducha i mysli.
 
Chcete být její součástí?
Přidejte se k nám a buďte jedním z dalších salónů pracujících s produkty OWAY.
JAKO OWAY SALON MÁTE NYNÍ MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE DO SOUTĚŽE 50W KOLEKCE
 
50W je unikátní kolekce 50 fotografií ze salonů, které každý rok nejlépe představují hodnoty a styl Organic Way. Fotografický příběh představený salony OWAY je skvělou příležitostí, jak předvést, vylepšit či sdílet úžasná sestavení, nejkreativnější ekologické volby a všechny pozitivní návrhy a nápady, které jsou denně nabízeny salony OWAY. Fotografie vybrané pro kolekci 50W nám poskytují novou vizi. Vizi, kde móda, krása, etika a holistický wellness jsou součástí jedné společné cesty.
 
Jak se přihlásit?
K účasti na iniciativě je třeba, aby salony zaslali 5 fotografií s vysokým rozlišením (min. 1900px). Fotografie musí obsahovat především prostředí, interiér salonu než detaily produktů. OW Team pak vybere ze všech obdržených fotografií ty nejreprezantivnější fotky, které budou součástí čtvrtého vydání kolekce prezentované na ECCO 2020.
 
Prosíme o zaslání snímků do 29. listopadu 2019 prostřednictvím wetransfer.com nebo skrze jiné přenosné velkoformátové uložiště na email 5ow@oway.it .
 
Fotky vybraných salonů budou představeny nejen v knize OWAY kolekce, ale také skrze naše marketingové a digitální komunikační platformy. 50 výherních salonů obdrží knihu OWAY zdarma. Salony budou vyhlášeny během akce ECCO 2020.